7V 1A kalıcı makyaj dövme cilalama makineli tabanca değişken hızlı makyaj dövme kalemi
Kalıcı makyaj dövmesi makineli tabanca
,Değişken hızlı makyaj dövme kalemi
,7v makyaj dövme kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Sıcak Satış Marka Kalıcı Makyaj Dövme Makineli Tüfek Moda Paslanmaz Çelik Parlatma
Sipariş vermek isterseniz şu şekilde yapabilirsiniz:
1, Web sitemizden beğendiğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı vb. dahil ayrıntıları bizimle onaylayın.
2, model numaralarını ve miktarınızı e-postayla bize bildirin ve nakliye masraflarını bize sorun.
3, ödemenizi T/T, paypal, western union veya HSBC ile bize gönderin.
4, Teslim süresi içinde size DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı yoluyla mal göndereceğiz
| Model Numarası | GS-1001 |
| Giriş | AC100~240V,50/60HZ |
| Çıkış | DC7V 1A |
| Makine Boyutu | 15X18X7cm |
| Ağırlık | 800g |
| Delme derinliği | 0~2,5mm (Ayarlanabilir) |
| Hız kontrolü | Sonsuz değişken hız |
| Maksimum hız | 35000rpm |
| Min.Hız | 22000rpm |
| İğne kartuşu | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, areola kalıcı makyaj |
İpuçları
1. İğne uzunluğunu tam olarak ayarlayın, iğne uzunluğunu kontrol etmek için mükemmel.0mm ~ 2mm mevcut
2. Mükemmel Hız ayarıyla, mükemmel Dönme Hızına ulaşmak için farklı işlemlere göre en yüksek hız 35000 dev/dk'ya ulaşabilir.
3. Güç kaynağının voltajı 110V ~240V'dir. Uluslararası Genel 6. küçük gürültü, gürültü 15 db'den az olacak şekilde ele alınmıştır.
4. küçük dövme tasarımı için de kaşlar, göz kapakları ve dudaklar için uygundur.
5. Perakende, toptan satış, OEM sağlandı

Gönderim Detayları
1. Ambalaj: 1 adet/takım
2. Ödeme: T/T, Western Union'ı kabul ediyoruz. Ayrıca Paypal, HSBC de kabul edilmektedir.
3. Teslimat: Onaylanan siparişi aldıktan sonra 2 ~ 7 gün içinde.
4.Nakliye şartları: Siparişiniz küçükse, UPS,TNT,DHL,EMS ile teslimat yapacağız,
ve Hava Taşımacılığı veya Deniz Taşımacılığı ile büyük sipariş.
4. Navlun: navlun bedeli, ayrıntılı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.

