7V 1A Poetsende permanente make-up tatoeage machinegeweer Variabele snelheid make-up tatoeage pen
permanente make-up tatoeage machinegeweer
,variabele snelheid make-up tattoo pen
,7v make-up tattoo pen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Warm verkopende merk Permanent Makup Tattoo machinegeweer Mode roestvrij staal polijst
Als je wilt bestellen, kun je het zo doen:
1, Selecteer de modellen die u wilt van onze website en bevestig met ons details, waaronder prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2Informeren van de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vragen ons de verzendkosten.
3Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.
4, Wij zullen u goederen verzenden per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd
| Model nr. | GS-1001 |
| Invoer | AC100~240V,50/60HZ |
| Uitgezet | DC7V 1A |
| Maatwerkgrootte | 15x18x7 cm |
| Gewicht | 800 g |
| Punch diepte | 0~2,5 mm (aanpasbaar) |
| Snelheidsregeling | Onbegrensde variabele snelheid |
| Maximale snelheid | 35000 tpm |
| Min.Snelheid | 22000 tpm |
| Naaldpatroon | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Gebruik | Permanente make-up voor wenkbrauwen, eyeliner, lippen, areola |
Tips
1. Stel de naaldlengte precies in, perfect om uit de naaldlengte te controleren.
2Met een uitstekende snelheidsregeling, volgens verschillende bewerkingen om de perfecte rotatiesnelheid te bereiken, kon de hoogste 35000 r/min bereiken.
3De spanning van de voedingsbron is 110 V tot 240 V. Internationaal Algemeen 6.
4. geschikt voor wenkbrauwen, oogleden en lippen, ook voor kleine tatoeages.
5. detailhandel, groothandel, OEM

Verzendingsgegevens
1Verpakking: 1 stuk/set
2Betaling: we accepteren T/T, Western Union. Ook Paypal, HSBC worden geaccepteerd.
3Levering: Binnen 2~7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4Verzendingsvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, leveren wij per UPS, TNT, DHL, EMS,
en grote bestelling per lucht- of zeevracht.
4.Vracht: de vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling

