7V 1A Λάμψη μόνιμου μακιγιάζ τατουάζ μηχανικό όπλο μεταβλητής ταχύτητας μακιγιάζ τατουάζ πένα
Μόνιμο μακιγιάζ
,τατουάζ
,πολυβόλο.
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
Γυάλισμα από ανοξείδωτο ατσάλι μόδας πολυβόλο όπλο για μόνιμο μακιγιάζ με καυτή μάρκα
Εάν θέλετε να παραγγείλετε, μπορείτε να κάνετε ως εξής:
1, επιλέξτε τα μοντέλα που σας αρέσουν από τον ιστότοπό μας και επιβεβαιώστε μαζί μας λεπτομέρειες όπως τιμή, μεγέθη, υλικό και ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας κ.λπ.
2, Ενημερώστε μας τους αριθμούς μοντέλων και την ποσότητα σας μέσω email και ρωτήστε μας τα έξοδα αποστολής.
3, Στείλτε μας την πληρωμή σας μέσω T/T, paypal, western union ή HSBC.
4, θα σας στείλουμε αγαθά με DHL, EMS, UPS, αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης
| Μοντέλο Αρ. | GS-1001 |
| Εισαγωγή | AC100~240V,50/60HZ |
| Έξοδος | DC7V 1A |
| Μέγεθος Μηχανής | 15Χ18Χ7 εκ |
| Βάρος | 800 γρ |
| Βάθος διάτρησης | 0~2,5mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Έλεγχος ταχύτητας | Άπειρη μεταβλητή ταχύτητα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 35000 σ.α.λ |
| Ελάχ. Ταχύτητα | 22000 σ.α.λ |
| Φυσίγγιο βελόνας | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Χρήση | Μόνιμο μακιγιάζ φρυδιών, eyeliner, χειλιών, άλω |
Συμβουλές
1. Προσαρμόστε ακριβώς το μήκος της βελόνας, ιδανικό για έλεγχο από το μήκος της βελόνας. 0mm~2mm διαθέσιμο
2. Με την εξαιρετική ρύθμιση ταχύτητας, σύμφωνα με τη διαφορετική λειτουργία για να επιτευχθεί η τέλεια περιστροφική ταχύτητα, η υψηλότερη θα μπορούσε να φτάσει στα 35000r/min.
3. Η τάση τροφοδοσίας είναι 110V ~240V. International General 6. μικρός θόρυβος, ο θόρυβος έχει αντιμετωπιστεί με λιγότερο από 15 db.
4. κατάλληλο για φρύδια, βλέφαρα και χείλη, επίσης για μικρό σχέδιο τατουάζ.
5. Λιανική, χονδρική, ΚΑΕ παρέχεται

Στοιχεία αποστολής
1.Συσκευασία: 1 τεμάχιο/σετ
2. Πληρωμή: Δεχόμαστε το T/T, Western Union. Επίσης το Paypal, η HSBC είναι αποδεκτή.
3. Παράδοση: Εντός 2~7 ημερών από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας.
4. Όροι αποστολής: Εάν η παραγγελία σας είναι μικρή, θα παραδώσουμε μέσω UPS, TNT, DHL, EMS,
και μεγάλη παραγγελία αεροπορικώς ή θαλάσσης.
4.Freight: το κόστος μεταφοράς θα χρεωθεί ανάλογα με το βάρος ή το μέγεθος της λεπτομερούς παραγγελίας

