7V 1A Polerowanie makijażu trwałego Tattoo karabin maszynowy zmienna prędkość makijaż Tattoo Pen
Karabin maszynowy do makijażu permanentnego
,pisak do tatuażu o zmiennej prędkości
,pisak do tatuażu 7 V
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Gorąco sprzedawana marka trwałe makijaż tatuażu karabin maszynowy moda polerowanie ze stali nierdzewnej
Jeśli chcesz zamówić, możesz zrobić tak:
1, Wybierz modele, które lubisz z naszej strony internetowej i potwierdź z nami szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia, itp.
2, poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki.
3, Wyślij nam swoją płatność T / T, Paypal, Western Union lub HSBC.
4, Wysyłamy towary przez DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transportu morskiego w terminie dostawy
| Model nr. | GS-1001 |
| Wpływ | AC100~240V,50/60HZ |
| Wypuszczam | DC7V 1A |
| Wielkość maszyny | 15X18X7 cm |
| Waga | 800 g |
| Głębokość ciosów | 0~2,5 mm (regulowalne) |
| System regulacji prędkości | Nieskończona zmienna prędkość |
| Maksymalna prędkość | 35000 obr./min. |
| Min.Szybkość | 22000 obr./min. |
| wkład do igły | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Użycie | Makiaż na brwi, linia do oczu, usta, arola |
Porady
1Dokładna regulacja długości igły, idealna do kontrolowania długości igły.
2Przy doskonałej regulacji prędkości, zgodnie z różnymi operacjami osiąga się doskonała prędkość obrotowa, najwyższa może osiągnąć 35000 r / min.
3. napięcie zasilania wynosi 110V ~ 240V. ogólne międzynarodowe 6. niewielki hałas, hałas został ograniczony do poniżej 15 dB.
4. odpowiedni do brwi, powieki i warg, a także do małych tatuaży.
5. Sprzedaż detaliczna, hurtowa, OEM

Szczegóły wysyłki
1Opakowanie: 1 sztukę/zestaw
2.Płatność: akceptujemy T/T, Western Union. Akceptujemy również Paypal, HSBC.
3Dostawa: W ciągu 2~7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli zamówienie jest niewielkie, dostarczymy za pomocą UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienia przewożone drogą lotniczą lub morską.
4.Wywóz: koszty przewozu będą naliczane w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia

