Dijital nakış kalıcı dövme kalem makinesi 12V 1A Artist Pmu makinesi
süsleme kalıcı dövme kalem makinesi
,kalıcı dövme kalem makinesi 12v
,dijital sanatçı pmu makinesi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Şampanya Rengi Kalıcı Makyaj Makinesi Dövme Dijital Kalem nakış makinesi dövme kiti
1Göz kaşları, göz kapakları, dudaklar, küçük dövme tasarımı için uygun.
2, Düşük p i n / Düşük gürültü / Düşük çalışma sıcaklığı.
3Ergonomik tasarlanmış. Mikro pigmentasyon cihazı.
4, Dört Farklı Hız 10000'den 35000 rpm'e kadar yeniden şarj edilebilir dövme makinesi ile kontrol edilir.
5, Modern tasarım anlayışını tatmin eden el parçası.
6Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ. Çıkış voltajı: 4 ~ 12V ( ayar).
7, Yumuşak ve sessiz, güçlü döner motor.
8Hız kontrolü düzeyleri ayarlanabilir.
| Bilgi | |
| Model numarası. | GS-1003 |
| Giriş | AC110~220V,50/60HZ |
| Çıkartın. | DC 4-12V 1A |
| Makine Boyutu | 13.5cm*2cm |
| Ağırlık | 300 g |
| Vurma derinliği | 0 ~ 2.5mm (Ayarlanabilir) |
| Hız kontrolü | Sonsuz değişken hız |
| En yüksek hız | 35000 rpm |
| Min.Hız | 22000 rpm |
| İğne kartuşu | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, areola kalıcı makyaj |
Sık Sorulan Sorular
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz!
S2: Teslimat süresi ne olacak?
A2: Teslimat süresi stokta 7 gün içinde.
S3: OEM hizmeti kabul edebilir misiniz?
A3: Tüm kalıcı makyaj ürünlerini numuneniz olarak tasarlayabiliriz; ve sofistike tasarım ekibiyle OEM siparişleri çok hoş karşılanır.
S4: Rekabetçi bir fiyat sunabilir misiniz?
A4: Şirketimiz, fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan bir durum geliştirmeyi umuyoruz.
Ödeme hakkında ne denebilir?
A5: Ödeme şartları: Western Union, PayPal, T/T, HSBC vb.
S6: Sipariş nasıl verilir?
A6: Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını sorun. Ödemenizi bize T/T, paypal, western union veya HSBC ile gönderin. Size malları DHL, EMS, UPS,teslimat süresi içinde hava kargosu veya deniz taşımacılığı.



Ürünleri Nasıl Alınır?
Web sitemizden istediğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı gibi ayrıntıları bizimle onaylayın.
Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını sorun.
Ödemenizi bize T/T, paypal, western union veya HSBC ile gönderin.
Size malları teslimat süresi içinde DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile göndereceğiz.