Digitale Borduur Permanente Tattoo Pen Machine 12V 1A Artiest PMU Machine
borduur permanente tattoo pen machine
,permanente tattoo pen machine 12v
,digitale artiest pmu machine
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Champagne kleur permanente make-up machine tatoeage digitale pen borduurmachine tatoeage kit
1, tatoeage machine geschikt voor geschikt voor wenkbrauwen, oogleden, lippen, kleine tatoeage ontwerp.
2, lage p i n / laag geluid / lage werktemperatuur.
3Ergonomisch ontworpen. Micro-pigmentatieapparaat.
4, Vier verschillende snelheden starten van 10000 tot 35000 tpm, geregeld op de oplaadbare tatoeage machine.
5Handwerk dat voldoet aan het gevoel van het hedendaagse ontwerp.
6, Inputspanning: 110V-220V AC 50/60HZ.
7Een gladde en stille, krachtige roterende motor.
8, instelbare snelheidsregeling, instelbare naaldpunctdiepte.
| Informatie | |
| Model nr. | GS-1003 |
| Invoer | AC110~220V,50/60HZ |
| Uitgezet | DC 4-12V 1A |
| Maatwerkgrootte | 13.5cm*2cm |
| Gewicht | 300 g |
| Punch diepte | 0~2,5 mm (aanpasbaar) |
| Snelheidsregeling | Onbegrensde variabele snelheid |
| Maximale snelheid | 35000 tpm |
| Min.Snelheid | 22000 tpm |
| Naaldpatroon | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Gebruik | Permanente make-up voor wenkbrauwen, eyeliner, lippen, areola |
Veelgestelde vragen
V1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Voor levering controleren wij alle goederen één voor één!
V2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: De levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kun je OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upproducten ontwerpen als uw monster; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-orders van harte welkom.
V4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoge kwaliteit permanente make-up (tattoo) producten met fabrieksprijs. We hopen een win-win situatie met onze klanten te ontwikkelen.
V5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC, enz.
V6: Hoe plaats ik de bestelling?
A6 : Geef ons het modelnummer en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten.Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.



Hoe de producten te kopen
Selecteer de modellen die je leuk vindt op onze website en bevestig met ons details zoals prijs, maten, materiaal en minimale orderhoeveelheid, enz.
Informeren van de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vragen naar de verzendkosten.
Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.
Wij zullen u goederen verzenden per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevracht binnen de levertijd