Ψηφιακό κεντήματα μόνιμη μηχανή πένας τατουάζ 12V 1A Artist Pmu Machine
μηχανή με στυλό για μόνιμο τατουάζ
,Μηχανή μόνιμης πένας για τατουάζ 12v
,Μηχανή pmu ψηφιακού καλλιτέχνη
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
Ταινία για τατουάζ με μακιγιάζ με χρώμα σαμπάνιας
1Η μηχανή για τατουάζ είναι κατάλληλη για τα φρύδια, τα βλέφαρα, τα χείλη.
2, χαμηλή p i n / χαμηλός θόρυβος / χαμηλή θερμοκρασία λειτουργίας.
3, Εργονομικά σχεδιασμένη. Μηχανή μικροχρωματοποίησης.
4, Τέσσερις διαφορετικές ταχύτητες ξεκινούν από 10000 έως 35000 στροφές / λεπτό ελεγχόμενες από την επαναφορτιζόμενη μηχανή τατουάζ.
5, το χειροποίητο κομμάτι ικανοποιεί την αίσθηση του σύγχρονου σχεδιασμού.
6Η τάση εισόδου: 110V-220V AC 50/60HZ. Η τάση εξόδου: 4~12V (προσαρμογή).
7Ομαλή και ήσυχη, ισχυρή περιστρεφόμενη μηχανή.
8Ρυθμίστε τα επίπεδα ελέγχου ταχύτητας Ρυθμίστε το βάθος τρύπησης της βελόνας
| Πληροφορίες | |
| Αριθμός μοντέλου. | GS-1003 |
| Εισαγωγή | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Βάλτε έξω | Συνεχή 4-12V 1A |
| Μέγεθος μηχανής | 13.5cm*2cm |
| Βάρος | 300 γραμμάρια |
| Βαθμός τρύπησης | 0 ~ 2,5 mm (προσαρμόσιμο) |
| Ρυθμιστής ταχύτητας | Άπειρη μεταβλητή ταχύτητα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 35000 στροφές ανά λεπτό |
| Ελάχιστη ταχύτητα | 22000 στροφές ανά λεπτό |
| Τεχνουργήματα βελόνων | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Χρήση | Μόνιμο μακιγιάζ για φρύδια, οστρακοειδή, χείλη, αρεόλα |
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Ποια είναι η ποιότητα των προϊόντων σας;
Α1: Πριν από την παράδοση θα ελέγξουμε όλα τα εμπορεύματα ένα προς ένα!
Ε2: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α2: Ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 ημερών με αποθέματα.
Ε3: Μπορείτε να δεχτείτε την υπηρεσία OEM;
Α3: Μπορούμε να σχεδιάσουμε όλα τα προϊόντα μόνιμου μακιγιάζ ως δείγμα σας. Και με εξελιγμένη ομάδα σχεδιασμού, οι παραγγελίες OEM είναι ευπρόσδεκτες.
Ε4: Μπορείτε να προσφέρετε ανταγωνιστική τιμή;
Α4: Η εταιρεία μας ειδικεύεται στην παραγωγή και πώληση υψηλής ποιότητας προϊόντων μόνιμου μακιγιάζ (τατουάζ) με εργοστασιακή τιμή. Ελπίζουμε να αναπτύξουμε μια win-win κατάσταση με τους πελάτες μας.
Ε5: Τι γίνεται με την πληρωμή;
Α5 : Όροι πληρωμής: Western Union, PayPal, T/T, HSBC κλπ.
Ε6: Πώς γίνεται η παραγγελία;
Α6: Ενημερώστε μας τους αριθμούς μοντέλων και την ποσότητά σας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και ρωτήστε μας τα έξοδα αποστολής.Στείλτε μας την πληρωμή σας μέσω T/T, paypal, western union ή HSBC.αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης.



Πώς να αγοράσετε τα προϊόντα
Επιλέξτε τα μοντέλα που σας αρέσουν από την ιστοσελίδα μας και επιβεβαιώστε μαζί μας λεπτομέρειες όπως τιμή, μεγέθη, υλικό και ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας, κλπ.
Ενημερώστε μας για τους αριθμούς μοντέλων και την ποσότητά σας μέσω e-mail και ρωτήστε μας για τα έξοδα αποστολής.
Στείλτε μας την πληρωμή σας με T/T, paypal, western union ή HSBC.
Θα σας στείλουμε τα αγαθά με DHL, EMS, UPS, αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης