Cyfrowa maszyna do trwałego tatuażu z haftem 12V 1A Artystyczna maszyna Pmu
maszyna do haftowania trwałego pisaka do tatuażu
,maszyna do trwałego pisaka do tatuażu 12 V
,maszyna pmu dla artystów cyfrowych
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Maszyna do makijażu permanentnego w kolorze szampańskim Zestaw do tatuażu z cyfrowym piórem i hafciarką
1, Maszynka do tatuażu odpowiednia do brwi, powiek, ust, małych wzorów tatuaży.
2, Niski ból / Niski poziom hałasu / Niska temperatura pracy.
3, ergonomicznie zaprojektowane. Urządzenie do mikropigmentacji.
4, cztery różne prędkości zaczynają się od 10000 do 35000 obr./min, kontrolowane na ładowalnej maszynie do tatuażu.
5, Rękojeść spełniająca poczucie współczesnego designu.
6, napięcie wejściowe: 110 V-220 V AC 50/60 HZ. Napięcie wyjściowe: 4~12V (regulacja).
7, Gładki i cichy, mocny silnik obrotowy.
8, Regulowane poziomy kontroli prędkości. Regulowana głębokość wkłucia igły.
| Informacja | |
| Nr modelu | GS-1003 |
| Wejście | AC110 ~ 220 V, 50/60 Hz |
| Wyjście | DC 4-12V 1A |
| Rozmiar maszyny | 13,5 cm * 2 cm |
| Waga | 300g |
| Głębokość ciosu | 0 ~ 2,5 mm (regulowane) |
| Kontrola prędkości | Nieskończona zmienna prędkość |
| Maksymalna prędkość | 35 000 obr./min |
| Min. prędkość | 22000 obr./min |
| Wkład igłowy | R1.R3.R5 R7 F3.F5.F7 |
| Stosowanie | Brwi, eyeliner, wargi, makijaż permanentny otoczki |
Często zadawane pytania
P1: Jaka jest jakość Twoich produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: A co z czasem dostawy?
A2: Czas dostawy wynosi 7 dni w magazynie.
P3: Czy możesz zaakceptować usługę OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty do makijażu permanentnego jako próbkę; oraz dzięki wyrafinowanemu zespołowi projektowemu zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możesz zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów do makijażu permanentnego (tatuaż) w cenie fabrycznej. Mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi klientami uda nam się stworzyć sytuację korzystną dla obu stron.
P5: A co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: Poinformuj nas o numerach modeli i ilości e-mailem i zapytaj nas o koszty wysyłki. Prześlij nam swoją płatność za pośrednictwem T/T, PayPal, Western Union lub HSBC. Wyślemy Ci towar za pośrednictwem DHL, EMS, UPS, ładunku lotniczego lub transportu morskiego w terminie dostawy.



Jak kupować produkty
Wybierz na naszej stronie modele, które Ci się podobają i potwierdź z nami szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia itp.
Poinformuj nas o numerach modeli i ilości e-mailem oraz zapytaj o koszty wysyłki.
Wyślij nam swoją płatność za pomocą T/T, PayPal, Western Union lub HSBC.
Wyślemy Ci towar DHL, EMS, UPS, ładunkiem lotniczym lub transportem morskim w terminie dostawy