Bueaty Suya Dayanıklı Kaş Kalemi Ter Korumalı Uzun Ömürlü Makyaj
Ürün Adı: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 ForkSu geçirmez sıvı kaş kalemi Avantajı: 1Göz kaşlarını çabuk çekmene yardımcı olur. 2. 24 saat su geçirmez ve ter geçirmez. 3Çok uzun süreli makyaj. Bilgi: Marka Altın Güneş Çıkışı Model GS-C002 Malzeme Mineral Renk 5 renk, lütfen numarayı görün. Tek Boyut ...
Ürün Detayları
Vurgulamak:
kalıcı qic kaş kalemi
,suya dayanıklı kalıcı kaş kalemi
Color:
5 renk, lütfen numaraya bakın
Packaging Details:
Kutu başına 1 kalem
Net Weight:
3.5g
Size:
119mm*9mm
Brand:
Altın Gündoğumu
Model:
GS-C002
Product Name:
4 Çatallı Likit Kaş Kalemi
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Çin
Marka Adı:
Golden Sunrise
Sertifikasyon:
CE
Model Numarası:
GS-C002
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
50 adet
Fiyat:
Pazarlık edilebilir
Ödeme Koşulları:
T/T, paypal, western union veya HSBC.
Tedarik Yeteneği:
Aylık 10000 Adet
Ürün Açıklaması
Ürün Adı: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 ForkSu geçirmez sıvı kaş kalemi
Avantajı:
1Göz kaşlarını çabuk çekmene yardımcı olur.
2. 24 saat su geçirmez ve ter geçirmez.
3Çok uzun süreli makyaj.
Bilgi:
| Marka | Altın Güneş Çıkışı |
| Model | GS-C002 |
| Malzeme | Mineral |
| Renk | 5 renk, lütfen numarayı görün. |
| Tek Boyut | 119mm*9mm |
| Tek ağırlık | 10.5g |
| Net Ağırlık | 3.5g |
| Paketleme Ayrıntıları | Kutu başına 1 kalem |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 10000 parça |
| Özellik | Su geçirmez, taşınabilir, çiçek açmayan |
S&A:
| Sık Sorulan Sorular |
| S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl? |
| A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz! |
| S2: Teslimat süresi ne olacak? |
| A2: Teslimat süresi ödeme sonrası 7 gün içinde. |
| S3: OEM / ODM hizmetini kabul edebilir misiniz? |
| A3: OEM ve ODM siparişleri çok memnuniyetle karşılanır. |
| S4: Rekabetçi fiyat sunabilir misiniz? |
| A4: Şirketimiz fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan durumu geliştirmeyi umuyoruz. |
| Ödeme hakkında ne denebilir? |
| A5: T/T, paypal, western union veya HSBC. |
| Eğer sipariş vermek istiyorsanız, şöyle yapabilirsiniz: |
| 1Web sitemizden istediğiniz modelleri seçin ve bize model numaralarını, sipariş miktarını, varış yerini bildirin. |
| 2E-posta yoluyla fiyat, boyut, sipariş miktarı, nakliye maliyeti vb. dahil olmak üzere detayları bizimle onaylayın. |
| 3Ödemenizi bize T/T, paypal, Western Union veya HSBC ile gönderin. |
| 4Size malları teslimat süresi içinde DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile göndereceğiz. |
Ürün resmi:



Soru Gönder