Schoonheid Waterbestendige Wenkbrauwpotlood Zweetbestendig Langdurige Make-up
Productnaam: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 ForkWaterdichte vloeibare wenkbrauwenpen Voordeel: 1Het helpt je om je wenkbrauwen snel te trekken. 224 uur waterdicht en zweetdicht. 3Ultra-langdurige make-up. Informatie: Merken Gouden zonsopgang Model GS-C002 Materiaal Mineraal Kleur Vijf kleuren, zie het ...
Productdetails
Markeren:
langdurig qic wenkbrauwpotlood
,langdurig waterbestendig wenkbrauwpotlood
Color:
5 kleuren, zie het nummer
Packaging Details:
1 pen per doos
Net Weight:
3,5 g
Size:
119 mm * 9 mm
Brand:
Gouden zonsopgang
Model:
GS-C002
Product Name:
4 vork vloeibare wenkbrauwpen
Basis eigenschappen
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Golden Sunrise
Certificering:
CE
Modelnummer:
GS-C002
Handelsgoederen
Minimale bestelhoeveelheid:
50 stuks
Prijs:
Bespreekbaar
Betalingsvoorwaarden:
T/T, PayPal, Western Union of HSBC.
Leveringscapaciteit:
10000 stuks per maand
Productbeschrijving
Productnaam: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 ForkWaterdichte vloeibare wenkbrauwenpen
Voordeel:
1Het helpt je om je wenkbrauwen snel te trekken.
224 uur waterdicht en zweetdicht.
3Ultra-langdurige make-up.
Informatie:
| Merken | Gouden zonsopgang |
| Model | GS-C002 |
| Materiaal | Mineraal |
| Kleur | Vijf kleuren, zie het nummer. |
| Afzonderlijke grootte | 119 mm*9 mm |
| Eenvoudig gewicht | 10.5 g |
| Nettogewicht | 3.5 g |
| Verpakking | 1 pen per doos |
| Toeleveringsvermogen | 10000 stuks per maand |
| Kenmerken | Waterdicht, draagbaar, niet bloeiend |
V&A:
| Veelgestelde vragen |
| Q1: Hoe is de kwaliteit van uw producten? |
| A1: Voor levering controleren wij alle goederen één voor één! |
| V2: Hoe zit het met de levertijd? |
| A2: De levertijd is binnen 7 dagen na betaling. |
| Q3: Kun je OEM/ODM-service accepteren? |
| A3: OEM- en ODM-orders zijn van harte welkom. |
| Q4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden? |
| A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoge kwaliteit permanente make-up (tattoo) producten met fabrieksprijs. We hopen een win-win situatie met onze klanten te ontwikkelen. |
| V5: Hoe zit het met de betaling? |
| A5: T/T, PayPal, Western Union of HSBC. |
| Als je wilt bestellen, kun je het zo doen: |
| 1Selecteer de modellen die u wilt van onze website, en laat ons weten de modelnummers, bestelhoeveelheid, bestemming. |
| 2Bevestig met ons details inclusief prijs, maten, bestelhoeveelheid, verzendkosten, etc. per e-mail. |
| 3. Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC. |
| 4Wij sturen u goederen per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevracht binnen de levertijd. |
Productfoto:



Stuur een aanvraag