Bueaty Wodoporny Ołówek Brwi Wzdrowy Od Pocienia Długotrwały Makijaż
Nazwa produktu: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 ForkWodotwórcze płynne pióro brwi Zalety: 1- Skutecznie pomaga szybko wyciągnąć brwi. 2. 24-godzinny wodoodporny i odporny na pot. 3- Ultra długotrwały makijaż. Informacje: Marka Złoty Wschód Model GS-C002 Materiał Mineralne Kolor 5 kolorów, proszę ...
Szczegóły produktu
Podkreślić:
trwały ołówek do brwi qic
,trwały
Color:
5 kolorów, proszę zobaczyć numer
Packaging Details:
1 długopis w pudełku
Net Weight:
3,5 g
Size:
119mm*9mm
Brand:
Złoty wschód słońca
Model:
GS-C002
Product Name:
4 szt. Kredka do brwi w płynie
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa marki:
Golden Sunrise
Certyfikacja:
CE
Numer modelu:
GS-C002
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:
50 sztuk
Cena:
Zbywalny
Warunki płatności:
T/T, PayPal, Western Union lub HSBC.
Możliwość zaopatrzenia:
10000 sztuk miesięcznie
Opis produktu
Nazwa produktu: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 ForkWodotwórcze płynne pióro brwi
Zalety:
1- Skutecznie pomaga szybko wyciągnąć brwi.
2. 24-godzinny wodoodporny i odporny na pot.
3- Ultra długotrwały makijaż.
Informacje:
| Marka | Złoty Wschód |
| Model | GS-C002 |
| Materiał | Mineralne |
| Kolor | 5 kolorów, proszę zobaczyć numer |
| Pojedynczy rozmiar | 119 mm*9 mm |
| Pojedyncza waga | 10.5g |
| Waga netto | 3.5g |
| Szczegóły opakowania | 1 długopis na pudełko |
| Zdolność do zaopatrzenia | 10000 sztuk miesięcznie |
| Cechy | Wodotwórcze, przenośne, nie kwitnące |
Pytania i odpowiedzi:
| Częste pytania |
| P1: Jak wygląda jakość twoich produktów? |
| A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim! |
| P2: Co z czasem dostawy? |
| Odpowiedź: Czas dostawy wynosi 7 dni od daty płatności. |
| Q3: Czy akceptujesz usługę OEM/ODM? |
| A3: Zamówienia OEM i ODM są bardzo mile widziane. |
| Q4: Czy możesz zaoferować konkurencyjną cenę? |
| A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów makijażu trwałego (tatuażu) z ceną fabryczną. Mamy nadzieję na rozwój sytuacji obopólnej z naszymi klientami. |
| P5: Co z płatnością? |
| A5: T/T, PayPal, Western Union lub HSBC. |
| Jeśli chcesz zamówić, możesz zrobić tak: |
| 1Wybierz modele, które ci się podobają z naszej strony internetowej, i poinformuj nas o numerach modeli, ilości zamówienia, miejscu przeznaczenia. |
| 2. Potwierdź z nami szczegóły, w tym cenę, rozmiary, ilość zamówienia, koszty wysyłki, itp przez e-mail. |
| 3. Wyślij nam płatność T / T, paypal, Western Union lub HSBC. |
| 4Wysyłamy towary za pośrednictwem DHL, EMS, UPS, transportu lotniczego lub morskiego w terminie dostawy. |
Obraz produktu:



Wyślij zapytanie