Μικρόχρωμο ανθεκτικό στο νερό μολύβι φρυδιών Ανθεκτικό στον ιδρώτα μακροχρόνιο μακιγιάζ
Ονομασία προϊόντος: 4 Fork υγρή πένα φρύδι, 4 ForkΥδατοασφαλής υγρή πένα φρύδι Πλεονέκτημα: 1-Σε βοηθάει να τραβάς γρήγορα τα φρύδια. 2. 24 ώρες αδιάβροχο και ανθεκτικό στον ιδρώτα. 3Υπερ-μακροχρόνιο μακιγιάζ. Πληροφορίες: Ετικέτα Χρυσή Ανατολή Σχήμα GS-C002 Υλικό Ορυκτό Χρώμα 5 χρώματα, παρακαλώ δε...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Τραγικό μολύβι φρύδι qic
,διαρκές ανθεκτικό στο νερό μολύβι φρύδι
Color:
5 χρώματα, δείτε τον αριθμό
Packaging Details:
1 στυλό ανά κουτί
Net Weight:
3,5 γρ
Size:
119mm*9mm
Brand:
Χρυσή Ανατολή
Model:
GS-C002
Product Name:
Στυλό φρυδιών 4 Fork Liquid
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Επωνυμία:
Golden Sunrise
Πιστοποίηση:
CE
Αριθμός μοντέλου:
GS-C002
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
50 τεμάχια
Τιμή:
Διαπραγματεύσιμος
Όροι πληρωμής:
T/T, paypal, western union ή HSBC.
Δυνατότητα Προμήθειας:
10000 Τεμάχια το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Ονομασία προϊόντος: 4 Fork υγρή πένα φρύδι, 4 ForkΥδατοασφαλής υγρή πένα φρύδι
Πλεονέκτημα:
1-Σε βοηθάει να τραβάς γρήγορα τα φρύδια.
2. 24 ώρες αδιάβροχο και ανθεκτικό στον ιδρώτα.
3Υπερ-μακροχρόνιο μακιγιάζ.
Πληροφορίες:
| Ετικέτα | Χρυσή Ανατολή |
| Σχήμα | GS-C002 |
| Υλικό | Ορυκτό |
| Χρώμα | 5 χρώματα, παρακαλώ δείτε τον αριθμό |
| Μοναδικό μέγεθος | 119 mm*9 mm |
| Μονόβαρος | 10.5g |
| Καθαρό βάρος | 3.5g |
| Πληροφορίες συσκευασίας | 1 στυλό ανά κουτί |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τεμάχια το μήνα |
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, φορητό, μη ανθισμένο |
Ερωτήσεις και Απαντήσεις:
| Γενικές ερωτήσεις |
| Ε: Πώς είναι η ποιότητα των προϊόντων σας; |
| Α1: Πριν από την παράδοση θα ελέγξουμε όλα τα αγαθά ένα προς ένα! |
| Ε2: Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης; |
| Α2: Ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 ημερών από την πληρωμή. |
| Ε3: Μπορείτε να δεχτείτε την υπηρεσία OEM/ODM; |
| Α3: Οι παραγγελίες OEM και ODM είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτες. |
| Ε: Μπορείτε να προσφέρετε ανταγωνιστική τιμή; |
| Α4: Η εταιρεία μας ειδικεύεται στην παραγωγή και πώληση υψηλής ποιότητας προϊόντων μόνιμου μακιγιάζ (τατουάζ) με εργοστασιακή τιμή. Ελπίζουμε να αναπτύξουμε μια κατάσταση κέρδους-κέρδους με τους πελάτες μας. |
| Ε5: Τι γίνεται με την πληρωμή; |
| Α5: T/T, paypal, western union ή HSBC. |
| Αν θέλετε να παραγγείλετε, μπορείτε να το κάνετε έτσι: |
| 1Επιλέξτε τα μοντέλα που σας αρέσουν από την ιστοσελίδα μας, και ενημερώστε μας τους αριθμούς μοντέλων, την ποσότητα παραγγελίας, προορισμό. |
| 2Επιβεβαιώστε μαζί μας λεπτομέρειες όπως τιμή, μεγέθη, ποσότητα παραγγελίας, κόστος αποστολής, κλπ. μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. |
| 3Στείλτε μας την πληρωμή σας μέσω T/T, paypal, western union ή HSBC. |
| 4Θα σας στείλουμε τα εμπορεύματα με DHL, EMS, UPS, αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης. |
Εικόνα προϊόντος:



Στείλε Ερευνά