پنسل ابرو مقاوم در برابر آب ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق ضد عرق
نام محصول: قلم ابرو مایع 4 فورک، 4 فورکقلم ابرو مایع ضد آب مزیت: 1. به طور موثر به شما کمک می کند تا ابرو ها را به سرعت بکشید. 2. 24 ساعت ضد آب و ضد عرق 3. آرایش فوق العاده ی طولانی مدت اطلاعات: برند طلایی طلایی مدل GS-C002 مواد مواد معدنی رنگ پنج رنگ، لطفاً شماره رو ببینید اندازه ی تک 119mm*9mm وزن ...
جزئیات محصول
برجسته کردن:
مدام قلم ابرو QIC
,مداد ابرو مقاوم در برابر آب
Color:
5 رنگ لطفا شماره را ببینید
Packaging Details:
1 قلم در هر جعبه
Net Weight:
3.5 گرم
Size:
119mm*9mm
Brand:
طلوع طلایی
Model:
GS-C002
Product Name:
4 قلم ابرو مایع چنگالی
خواص اساسی
محل مبدا:
چین
نام تجاری:
Golden Sunrise
گواهینامه:
CE
شماره مدل:
GS-C002
املاک تجاری
حداقل مقدار سفارش:
50 عدد
قیمت:
قابل مذاکره
شرایط پرداخت:
T/T، پی پال، وسترن یونیون یا HSBC.
توانایی تامین:
10000 عدد در ماه
توضیحات محصول
نام محصول: قلم ابرو مایع 4 فورک، 4 فورکقلم ابرو مایع ضد آب
مزیت:
1. به طور موثر به شما کمک می کند تا ابرو ها را به سرعت بکشید.
2. 24 ساعت ضد آب و ضد عرق
3. آرایش فوق العاده ی طولانی مدت
اطلاعات:
| برند | طلایی طلایی |
| مدل | GS-C002 |
| مواد | مواد معدنی |
| رنگ | پنج رنگ، لطفاً شماره رو ببینید |
| اندازه ی تک | 119mm*9mm |
| وزن واحد | 10.5g |
| وزن خالص | 3.5g |
| جزئیات بسته بندی | 1 قلم در هر جعبه |
| توانایی عرضه | 10000 تکه در ماه |
| ویژگی | ضد آب، قابل حمل، بدون شکوفایی |
سوال و پاسخ:
| سوالات عمومی |
| Q1: کیفیت محصولات شما چگونه است؟ |
| A1: قبل از تحویل ما تمام کالاها را یک به یک بررسی خواهیم کرد! |
| سوال2: در مورد زمان تحویل چطور؟ |
| A2: زمان تحویل در عرض 7 روز پس از پرداخت است. |
| Q3: آیا می توانید خدمات OEM / ODM را بپذیرید؟ |
| A3: سفارشات OEM و ODM بسیار خوش آمدید. حداقل مقدار سفارش OEM / ODM قابل مذاکره است. |
| Q4: آیا می توانید قیمت رقابتی را ارائه دهید؟ |
| A4: شرکت ما در تولید و فروش محصولات آرایش دائمی با کیفیت بالا با قیمت کارخانه تخصص دارد. ما امیدواریم که یک وضعیت برنده با مشتریان خود را توسعه دهیم. |
| سوال5: در مورد پرداخت چطور؟ |
| A5: T/T، Paypal، Western Union یا HSBC. |
| اگه ميخواي سفارش بدي، ميتوني اينطوري انجام بدي: |
| 1مدل هایی که دوست دارید را از وب سایت ما انتخاب کنید و شماره مدل، مقدار سفارش، مقصد را به ما اطلاع دهید. |
| 2با ما جزئیات شامل قیمت، اندازه، مقدار سفارش، هزینه حمل و نقل و غیره را از طریق ایمیل تایید کنید. |
| 3. پرداخت خود را از طریق T / T ، Paypal ، Western Union یا HSBC به ما ارسال کنید. |
| 4ما کالاها را با DHL، EMS، UPS، حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل دریایی در زمان تحویل به شما می فرستیم. |
تصویر محصول:



درخواست ارسال کنید