Bueaty Water Resistant Eyebrow Pencil Sweat Proof Long Lasting Makeup
Product Name: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 Fork Waterproof Liquid Eyebrow Pen Advantage: 1. Effectively helps you to draw eyebrows quickly. 2. 24 hour waterproof and sweat proof . 3. Ultra-long-lasting makeup. Information: Brand Golden Sunrise Model GS-C002 Material Mineral Color 5 colors, please ...
Product Details
Highlight:
lasting qic eyebrow pencil
,lasting water resistant eyebrow pencil
Color:
5 Colors, Please See The Number
Packaging Details:
1 Pen Per Box
Net Weight:
3.5g
Size:
119mm*9mm
Brand:
Golden Sunrise
Model:
GS-C002
Product Name:
4 Fork Liquid Eyebrow Pen
Basic Properties
Place of Origin:
China
Brand Name:
Golden Sunrise
Certification:
CE
Model Number:
GS-C002
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
50 pieces
Price:
Negotiation
Payment Terms:
T/T, paypal, western union or HSBC.
Supply Ability:
10000 pieces per month
Product Description
Product Name: 4 Fork Liquid Eyebrow Pen, 4 Fork Waterproof Liquid Eyebrow Pen
Advantage:
1. Effectively helps you to draw eyebrows quickly.
2. 24 hour waterproof and sweat proof .
3. Ultra-long-lasting makeup.
Information:
| Brand | Golden Sunrise |
| Model | GS-C002 |
| Material | Mineral |
| Color | 5 colors, please see the number |
| Single Size | 119mm*9mm |
| Single Weight | 10.5g |
| Net Weight | 3.5g |
| Packaging Details | 1 pen per box |
| Supply Ability | 10000 pieces per month |
| Feature | Waterproof, portable, not blooming |
Q&A:
| FAQ |
| Q1: How is the quality of your products? |
| A1: Before delivery we will check all of the goods one by one! |
| Q2: What about delivery time? |
| A2: Delivery time is within 7 days after payment. |
| Q3: Can you accept OEM/ODM service? |
| A3: OEM and ODM orders are highly welcomed. Minimum order quantity of OEM/ODM is negotiable. |
| Q4: Can you offer competitive price? |
| A4: Our company specializes in producing and selling high quality permanent makeup (tattoo) products with factory price. We hope to develop a win-win situation with our customers. |
| Q5: What about payment? |
| A5: T/T, paypal, western union or HSBC. |
| If you want to order, you can do like this way: |
| 1. Select the models which you like from our website, and inform us the model numbers, order quantity, destination. |
| 2. Confirm with us details including price, sizes, order quantity, shipment cost, etc by E-mail. |
| 3. Send us your payment by T/T, paypal, western union or HSBC. |
| 4. We shall send you goods by DHL, EMS, UPS, air cargo or sea transportation within delivery time. |
Product Picture:



Send An Inquiry