Sessiz Kablosuz Kalıcı Makyaj Makinesi Altı Hızlı Döner Kozmetik Dövme Silahı
sessiz kablosuz kalıcı makyaj makinesi
,Döner kozmetik dövme tabancası
,Kablosuz kalıcı makyaj makinesi altı hız
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Dört Renkli Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi Yüksek Kaliteli Motor Altı Hızlı dönen sessiz
Makinenin işçiliği mükemmeldir, görünümü basittir ve atmosferi hafiftir ve kavranması kolaydır.
1. Hız:
Makinenin hızı güçlü ve güçlüdür ve dövme operasyonunun gereksinimlerini karşılayabilecek 35.000 rpm'ye kadar ulaşabilir. Makinenin hızı ve gücü dekoratör tarafından serbestçe ayarlanabilmekte ve çalışma sırasında istenildiği gibi kontrol edilebilmektedir.
2. Kararlılık:
Özel kilit pimi tasarımı, iğne kelepçesini daha sağlam hale getirir ve sarkaç veya uçan iğne olgusu oluşmaz. Müşterilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla genel dövme makinelerinde bulunmayan ince kaşlar üretebilmektedir.
3. Güvenlik:
Cilde nüfuz etme derinliğini otomatik olarak kontrol edebilir, cildin çok derine nüfuz etmesini önleyerek yeni başlayanların daha özgürce çalışmasını sağlar. Dirençle karşılaşıldığında makinenin içindeki elastik cihaz makinenin dönmesini durdurabilir ve direnç yüzeyinden çıktıktan sonra normal çalışmaya geri dönerek hareketin zarar görmesini engeller.
4. Sessiz:
İş yerindeki makine, müşterilerin gerginliğini ve acısını azaltabilen düşük gürültülü ve hızlı renklendirme özelliğine sahiptir. Süslemenin daha kolay ve daha hızlı çalışmasını sağlayın.
- Fark etme:Renk rastgele atandı! 50'den fazla kalem belirtilebilir!
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1022 |
| Renk | Kırmızı Mavi Kahverengi Altın 4 Renk |
| Ağırlık | 300g |
| Gerilim | 110-240v |
| Çıkış | 5V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM (6 Seviye Seçilebilir) |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem (50'den fazla kalemin renkleri belirtilebilir) |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu |
1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, vücut dövmesi vb. |
Sipariş vermek isterseniz şu şekilde yapabilirsiniz:
1, Web sitemizden beğendiğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı vb. dahil ayrıntıları bizimle onaylayın.
2, model numaralarını ve miktarınızı e-postayla bize bildirin ve nakliye masraflarını bize sorun.
3, ödemenizi T/T, paypal, western union veya HSBC ile bize gönderin.
4, Teslim süresi içinde size DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı yoluyla mal göndereceğiz.


