Stil draadloze permanente make-up machine zes snelheid roterende cosmetische tatoeage pistool
stille draadloze permanente make-upmachine
,roterende cosmetische tatoeagepistool
,draadloze permanente make-upmachine met zes snelheden
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Vier kleuren permanente make-up tattoo machine Hoge kwaliteit motor Zes snelheden roterende stil
De machine is uitstekend afgewerkt, het uiterlijk is eenvoudig en de sfeer is licht en gemakkelijk te begrijpen.
1. Snelheid:
De snelheid van de machine is krachtig en krachtig en kan oplopen tot 35.000 tpm, wat kan voldoen aan de eisen van tattoo-bediening. De snelheid en sterkte van de machine kunnen door de decorateur vrij worden aangepast en tijdens het gebruik naar wens worden geregeld.
2. Stabiliteit:
Het speciale ontwerp van de borgpen maakt de naaldklem steviger en er is geen sprake van een slinger- of vliegende naald. Om de veiligheid van klanten te garanderen, kan het fijne wenkbrauwen produceren die niet beschikbaar zijn in algemene tattoo-machines.
3. Beveiliging:
Het kan automatisch de penetratiediepte in de huid regelen, waardoor de penetratie van de huid te diep wordt vermeden, waardoor de beginners vrijer kunnen werken. Wanneer weerstand wordt ondervonden, kan het elastische apparaat in de machine voorkomen dat de machine draait en terugkeren naar de normale werking nadat het het weerstandsoppervlak heeft verlaten om de beweging tegen schade te beschermen.
4. Stil:
De machine op het werk heeft een laag geluidsniveau en snelle kleuring, wat de spanning en pijn van klanten kan verminderen. Maak het versierwerk eenvoudiger en sneller.
- Kennisgeving:Kleur willekeurig toegewezen! Er kunnen meer dan 50 pennen worden gespecificeerd!
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1022 |
| Kleur | Rood Blauw Bruin Goud 4 Kleuren |
| Gewicht | 300g |
| Spanning | 110-240v |
| Uitvoer | 5V |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 RPM (6 niveaus kunnen worden gekozen) |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen (Er kunnen meer dan 50 pennen in kleuren worden opgegeven) |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte |
1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |
Als u wilt bestellen, kunt u dit als volgt doen:
1. Selecteer de modellen die u leuk vindt op onze website en bevestig met ons de details, inclusief prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2. Laat ons per e-mail de modelnummers en uw aantal weten en vraag ons naar de verzendkosten.
3, stuur ons uw betaling via T/T, PayPal, Western Union of HSBC.
4, wij sturen u goederen via DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.


