Αθόρυβη ασύρματη μηχανή μόνιμου μακιγιάζ με έξι ταχύτητες
Αθόρυβη ασύρματη μηχανή μόνιμου μακιγιάζ
,περιστρεφόμενο καλλυντικό όπλο τατουάζ
,ασύρματη μηχανή μόνιμου μακιγιάζ έξι ταχύτητες
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
Τέσσερα χρώματα μόνιμη μακιγιάζ τατουάζ μηχανή υψηλής ποιότητας κινητήρα έξι ταχύτητες περιστρεφόμενη σιωπηλή
Το μηχάνημα είναι εξαιρετικά κατασκευασμένο, η εμφάνιση είναι απλή και η ατμόσφαιρα είναι ελαφριά και εύκολη στην κατανόηση.
1Ταχύτητα:
Η ταχύτητα του μηχανήματος είναι ισχυρή και ισχυρή, και μπορεί να φτάσει μέχρι 35.000 rpm, το οποίο μπορεί να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις της λειτουργίας τατουάζ.Η ταχύτητα και η αντοχή της μηχανής μπορούν να ρυθμίζονται ελεύθερα από τον διακοσμητή και να ελέγχονται κατά βούληση κατά τη διάρκεια της λειτουργίας.
2Σταθερότητα:
Το ειδικό σχεδιασμό της πινής κλειδαριού καθιστά την σφραγίδα της βελόνας πιο σταθερή και δεν υπάρχει φαινόμενο εκκρεμότητας ή ιπτάμενης βελόνας.μπορεί να παράγει λεπτά φρύδια που δεν είναι διαθέσιμα σε γενικές μηχανές τατουάζ.
3Ασφάλεια:
Μπορεί να ελέγξει αυτόματα το βάθος της διείσδυσης στο δέρμα, αποφεύγοντας την διείσδυση του δέρματος πολύ βαθιά, κάνοντας τους αρχάριους να λειτουργούν πιο ελεύθερα.η ελαστική συσκευή μέσα στο μηχάνημα μπορεί να σταματήσει το μηχάνημα από την περιστροφή, και να επιστρέψει στη φυσιολογική λειτουργία μετά την έξοδο από την επιφάνεια αντίστασης για την προστασία του κινήματος από ζημιές.
4- Σιωπή.
Το μηχάνημα έχει χαμηλό θόρυβο και γρήγορη χρώση, γεγονός που μπορεί να μειώσει την ένταση και την ανησυχία των πελατών.
- Προειδοποίηση:Περισσότερες από 50 στυλό μπορεί να καθοριστεί!
|
Πληροφορίες για το προϊόν
|
|
|
Ονομασία μάρκας
|
Χρυσή Ανατολή |
|
Υλικό
|
Ατσάλι ατσάλι |
|
Αριθμός μοντέλου
|
GS-1022 |
| Χρώμα | Κόκκινο Μπλε Καφέ Χρυσό 4 χρώματα |
| Βάρος | 300 γραμμάρια |
| Τετάρτη | 110-240v |
| Αποδόσεις | 5V |
| Ταχύτητα | Μέγιστη ταχύτητα 35000 στροφές ανά λεπτό (6 επίπεδα μπορούν να επιλεγούν) |
| Πιστοποίηση | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που αναφέρονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου. |
| Μέγεθος | 13.5cm*2cm |
| Τροποποιημένο | 20 στυλό (Περισσότερα από 50 στυλό μπορεί να καθοριστεί χρώματα) |
| Προδιαγραφές βελόνας | 0.35-0.4mm |
| Μέγεθος βελόνας |
1R 3R 5R 7R 5F 7F κλπ. |
| Χρήση | Κεφαλάκια, ελαστικά ματιών, χείλη, τατουάζ σώματος κλπ. |
Αν θέλετε να παραγγείλετε, μπορείτε να το κάνετε έτσι:
1, Επιλέξτε τα μοντέλα που σας αρέσουν από την ιστοσελίδα μας και να επιβεβαιώσετε μαζί μας λεπτομέρειες συμπεριλαμβανομένης της τιμής, μεγέθη, υλικό και ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας, κλπ.
2, Ενημερώστε μας τους αριθμούς μοντέλων και την ποσότητά σας μέσω e-mail και ρωτήστε μας τα έξοδα αποστολής.
3, Στείλτε μας την πληρωμή σας με T / T, paypal, western union ή HSBC.
4, Θα σας στείλουμε αγαθά με DHL, EMS, UPS, αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης.


