Cicha bezprzewodowa maszynka do makijażu permanentnego Sześciobiegowy obrotowy pistolet do tatuażu kosmetycznego
cicha bezprzewodowa maszynka do makijażu permanentnego
,obrotowy pistolet do tatuażu kosmetycznego
,bezprzewodowa maszynka do makijażu permanentnego z sześcioma prędkościami
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Maszynka do tatuażu z czterema kolorami makijażu permanentnego Wysokiej jakości silnik Sześciobiegowy, cichy i cichy
Maszyna jest znakomita pod względem wykonania, wygląd jest prosty, a atmosfera lekka i łatwa do uchwycenia.
1. Prędkość:
Prędkość maszyny jest potężna i mocna i może osiągnąć nawet 35 000 obr./min, co może spełnić wymagania operacji tatuażu. Dekorator może dowolnie regulować prędkość i siłę maszyny oraz dowolnie sterować podczas pracy.
2. Stabilność:
Specjalna konstrukcja sworznia blokującego sprawia, że zacisk igły jest mocniejszy i nie występuje zjawisko wahadła ani latającej igły. Aby zapewnić bezpieczeństwo klientów, może wytworzyć cienkie brwi, które nie są dostępne w zwykłych maszynach do tatuażu.
3. Bezpieczeństwo:
Potrafi automatycznie kontrolować głębokość wnikania w skórę, unikając wnikania zbyt głęboko w skórę, dzięki czemu początkujący mogą działać swobodniej. W przypadku napotkania oporu elastyczne urządzenie wewnątrz maszyny może zatrzymać obrót maszyny i powrócić do normalnej pracy po opuszczeniu powierzchni oporu, aby chronić ruch przed uszkodzeniem.
4. Cichy:
Maszyna w pracy charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i szybkim kolorowaniem, co może zmniejszyć napięcie i ból klientów. Spraw, aby praca nad zdobieniem była łatwiejsza i szybsza.
- Ogłoszenie:Kolor przydzielany losowo! Można określić ponad 50 długopisów!
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty wschód słońca |
|
Tworzywo
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1022 |
| Kolor | Czerwony Niebieski Brązowy Złoty 4 kolory |
| Waga | 300g |
| Woltaż | 110-240 V |
| Wyjście | 5 V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min (można wybrać 6 poziomów) |
| Orzecznictwo | CE/SGS/TUV/BV |
| Rozmiar | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 długopisów (Można określić kolory dla ponad 50 pisaków) |
| Specyfikacja igły | 0,35-0,4 mm |
| Rozmiar igły |
1R 3R 5R 7R 5F 7F itd. |
| Stosowanie | Brwi, eyeliner, wargi, tatuaż na ciele itp |
Jeśli chcesz zamówić, możesz to zrobić w ten sposób:
1, Wybierz z naszej strony modele, które Ci się podobają i potwierdź u nas szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia itp.
2. Poinformuj nas e-mailem o numerach modeli i ilości oraz zapytaj o koszty wysyłki.
3, wyślij nam swoją płatność przez T/T, PayPal, Western Union lub HSBC.
4, Wyślemy Ci towar DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.


