Paslanmaz Çelik Manent Dövme Kalemi Makinesi 0.3kg OEM Döner Kalıcı Makyaj Makinesi
OEM döner kalıcı makyaj makinesi
,0.3kg kalıcı makyaj kalem makinesi
,0.3kg döner kalıcı makyaj makinesi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Şampanya Dijital Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi tam atma makinesi dudak kaş
SSS
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları tek tek kontrol edeceğiz!
S2: Teslim süresi ne olacak?
A2: Teslim süresi stokla birlikte 7 gün içindedir.
S3: OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
A3: Tüm kalıcı makyaj ürünlerini numuneniz olarak tasarlayabiliriz; ve gelişmiş tasarım ekibiyle OEM siparişleri son derece memnuniyetle karşılanmaktadır.
S4: Rekabetçi fiyat sunabilir misiniz?
A4: Firmamız fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretmek ve satmak konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle bir kazan-kazan durumu geliştirmeyi umuyoruz.
S5: Ödeme ne olacak?
A5: Ödeme Koşulları: Western Union, PayPal, T/T, HSBC vb.
S6: Sipariş nasıl verilir?
C6: Model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bize bildirin ve nakliye masraflarını bize sorun. Ödemenizi T/T, paypal, western union veya HSBC ile bize gönderin. Teslimat süresi içinde size DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile mal göndereceğiz.
- Bu, dövme, göz çizgisi, dudak çizgisi gibi hem dövme hem de kalıcı makyaj için 2'si 1 arada döner dövme makinesidir...
- Makinenin motoru 4,5 watt'tır, Tayvan'da üretilmiştir, uzun süre çalışmaya dayanıklı ve sağlamdır. Motor hızı 3000-15000 devir/dak
- Makine için 1 adet bağlantı hattı ile birlikte gelen paket, tüm standart güç kaynaklarına uyumlu olabilir.
- Bu makine tüm standart iğne kartuşlarıyla uyumlu olabilir.
Sipariş vermek isterseniz şu şekilde yapabilirsiniz:
1, Web sitemizden beğendiğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı vb. dahil ayrıntıları bizimle onaylayın.
2, model numaralarını ve miktarınızı e-postayla bize bildirin ve nakliye masraflarını bize sorun.
3, ödemenizi T/T, paypal, western union veya HSBC ile bize gönderin.
4, Teslim süresi içinde size DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı yoluyla mal göndereceğiz.
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1020 |
| Renk | Şampanya, Gümüş |
| Ağırlık | 300g |
| Gerilim | 110-240v |
| Çıkış | 5V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu |
1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, vücut dövmesi vb. |


