Rotaire permanente make-upmachine
OEM roterende permanente make-upmachine
,0.3 kg permanente make-up pen machine
,0.3kg roterende permanente make-upmachine
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Champagne Digitale Permanente Make-up Tattoo Machine volledige werpmachine lip wenkbrauw
Veelgestelde vragen
Q1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Vóór levering zullen we alle goederen één voor één controleren!
Q2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: Levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kunt u OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upartikelen als uw monster ontwerpen; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-bestellingen zeer welkom.
Q4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoogwaardige permanente make-up (tatoeage) producten tegen fabrieksprijs. Wij hopen met onze klanten een win-winsituatie te realiseren.
Vraag 5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC enz.
Q6: Hoe de bestelling plaatsen?
A6: Informeer ons de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten. Stuur ons uw betaling via T/T, PayPal, Western Union of HSBC. Wij sturen u goederen via DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.
- Dit is een 2-in-1 roterende tattoo-machine, zowel voor tatoeage als permanente make-up, zoals tatoeage, ooglijn, liplijn...
- De motor van de machine is 4,5 watt, gemaakt in Taiwan, sterk en stabiel voor langdurig werken. Motortoerental 3000-15000 omw/min
- Het pakket wordt geleverd met 1 aansluitkabel voor de machine, deze kan compatibel zijn met alle standaard voedingen.
- Deze machine is compatibel met alle standaard naaldcartridges.
Als u wilt bestellen, kunt u dit als volgt doen:
1. Selecteer de modellen die u leuk vindt op onze website en bevestig met ons de details, inclusief prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2. Laat ons per e-mail de modelnummers en uw aantal weten en vraag ons naar de verzendkosten.
3, stuur ons uw betaling via T/T, PayPal, Western Union of HSBC.
4, wij sturen u goederen via DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1020 |
| Kleur | Champagne, zilver |
| Gewicht | 300g |
| Spanning | 110-240v |
| Uitvoer | 5V |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte |
1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |


