Maszyna do pisania ze stali nierdzewnej Manent Tattoo Pen 0,3 kg OEM Obrotowa maszyna do makijażu permanentnego
OEM rotacyjna maszyna do makijażu permanentnego
,0.3kg permanent makeup pen machine
,3 kg maszyna do makijażu permanentnego
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Szampana cyfrowy trwały makijaż maszyna do tatuażu maszyna do rzucania całego brwi
Częste pytania
P1: Jak wygląda jakość produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: Co z terminem dostawy?
Odpowiedź: Czas dostawy wynosi w ciągu 7 dni w przypadku zapasów.
P3: Czy akceptujesz usługi OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty makijażu permanentnego jako próbkę; i z wyrafinowanym zespołem projektowym, zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możecie zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów makijażu trwałego (tatuażu) w cenie fabrycznej.
P5: Co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki. Wyślij nam płatność za pośrednictwem T/T, paypal, western union lub HSBC. Wysyłamy Ci towary za pośrednictwem DHL, EMS, UPS,ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.
- To jest 2-w-1 rotacyjna maszyna do tatuażu, zarówno do tatuażu jak i makijażu trwałego, jak tatuaż, linia oczu, linia warg...
- Silnik maszyny ma moc 4,5 watów, wykonany na Tajwanie, mocny i stabilny przez długi czas pracy.
- Paket jest wyposażony w jedną linię łącza do maszyny, może być kompatybilny ze wszystkimi standardowymi źródłami zasilania.
- Ta maszyna może być kompatybilna ze wszystkimi standardowymi wkładami do igieł.
Jeśli chcesz zamówić, możesz zrobić tak:
1, Wybierz modele, które lubisz z naszej strony internetowej i potwierdź z nami szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia, itp.
2, poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki.
3, Wyślij nam swoją płatność T / T, Paypal, Western Union lub HSBC.
4, Wysyłamy towary za pomocą DHL, EMS, UPS, ładunków lotniczych lub transportu morskiego w terminie dostawy.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1020 |
| Kolor | Szampana, Srebro. |
| Waga | 300 g |
| napięcie | 110-240V |
| Produkcja | 5V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły |
1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |


