Gümüş Kalıcı Kablosuz Pmu Makineli Tüfek Moda 400g Kaş Kalemi Makinesi
Kablosuz PMU makineli tüfek
,400 gramlık kaş kalem makinesi
,gümüş kaş kalem makinesi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Gümüş moda paslanmaz çelik kalıcı makyaj dijital dövme makineli tabanca OEM
1- Güç kaynağı sabit.
2İğnenin düz hareketini kolaylaştırmak için hassas çalışma.
3Kullanılan iğnenin ucunun hassas işlenmesi.
4İğnenin uzunluğunu kolayca ayarlayabilirsiniz.
5Bileğinize ve hafif el parçasına baskı yok (uzun süreli kullanım için OK)
6Tek dokunuşla hız seviyesini dönüştür.
7- Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el parçası (ergonomik tutma tasarımı)
8İğne türleri: 1R, 2R, 3R ((0.35mm), 3R ((0.40mm), 4F, 5R,7R,MTS İğne
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1006 |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | 300 g |
| Hız | 35000 RPM 5V |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |
Dikkat edin.
1. iğne uzunluğunu tam olarak ayarlayın, iğne uzunluğundan dışarı kontrol etmek için mükemmel.
2Mükemmel bir hız ayarlaması ile, farklı işlemlere göre mükemmel bir dönme hızı elde etmek için, en yüksek 35000 r / min 'e ulaşabilir.
3. Güç kaynağı voltajı 110V ~ 240V. Uluslararası Genel 6. Küçük gürültü, gürültü 15 db'den az bir düzeyde kontrol edilmiştir.
4. kaşlar, göz kapakları ve dudaklar için uygun, ayrıca küçük dövme tasarımları için.
5Perakende, toptan, OEM ve ODM sağlandı.
Nasıl sipariş verilir?
1Web sitemizden istediğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı gibi ayrıntıları bizimle onaylayın.
2Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını isteyin.
3Ödemenizi bize T/T, paypal, Western Union veya HSBC ile gönderin.
4Size malları teslimat süresi içinde DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile göndereceğiz

1Paketleme: 1 adet/set
2Ödeme: T / T, Western Union kabul ediyoruz. Ayrıca Paypal, HSBC kabul edilir.
3Teslimat: Onaylanmış siparişi aldıktan sonra 2 ~ 7 gün içinde.
4. Nakliye şartları: Eğer sipariş küçük ise, biz UPS,TNT,DHL,EMS ile teslimat,
Ve büyük siparişler hava veya deniz yoluyla.
5Nakliye: nakliye maliyeti detaylı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.