Srebrny, trwały, bezprzewodowy pistolet maszynowy Pmu Fashion 400g w pisaku do brwi
bezprzewodowy karabin maszynowy pmu
,maszyna do rysowania brwi 400g
,srebrna maszyna do rysowania brwi
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Srebrny modny makijaż permanentny ze stali nierdzewnej cyfrowy pistolet do tatuażu OEM
1. Stabilne zasilanie.
2. Precyzyjna praca ułatwiająca proste przesuwanie igły.
3. Precyzyjna obróbka końcówki użytej igły.
4. Łatwa regulacja długości igły.
5. Nadgarstek i lekka rękojeść nie są obciążone (w przypadku długotrwałego użytkowania OK)
6. Konwersja poziomu prędkości jednym dotknięciem.
7. Rękojeść odpowiadająca wyczuciu współczesnego designu (ergonomiczny uchwyt)
8. Rodzaje igieł: 1R, 2R, 3R (0,35 mm), 3R (0,40 mm), 4F, 5R, 7R, igła MTS
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty wschód słońca |
|
Tworzywo
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1006 |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 300g |
| Prędkość | 35000 obr./min. 5 V |
| Orzecznictwo | CE/SGS/TUV/BV |
| Rozmiar | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0,35-0,4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Stosowanie | Brwi, eyeliner, wargi, tatuaż na ciele itp |
Ogłoszenie
1. Dopasuj dokładnie długość igły, idealną do kontrolowania długości igły. Dostępne 0 mm ~ 2 mm
2. Dzięki doskonałej regulacji prędkości, w zależności od różnych operacji, aby osiągnąć idealną prędkość obrotową, najwyższa może osiągnąć 35000 obr./min.
3. Napięcie zasilania wynosi 110V ~240V. Międzynarodowe Ogólne 6. mały hałas, poziom hałasu jest mniejszy niż 15 dB.
4. nadaje się do brwi, powiek i ust, także do małych projektów tatuaży.
5. Zapewniona sprzedaż detaliczna, hurtowa, OEM i ODM.
Jak złożyć zamówienie?
1, Wybierz z naszej strony modele, które Ci się podobają i potwierdź u nas szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia itp.
2. Poinformuj nas e-mailem o numerach modeli i ilości oraz zapytaj o koszty wysyłki.
3, wyślij nam swoją płatność przez T/T, PayPal, Western Union lub HSBC.
4, Wyślemy Ci towar DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy

1. Pakowanie: 1 sztuka/zestaw
2. Płatność: Akceptujemy T/T, Western Union. Akceptowane są również Paypal, HSBC.
3. Dostawa: w ciągu 2 ~ 7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli Twoje zamówienie jest małe, dostarczymy za pośrednictwem UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienie frachtem lotniczym lub morskim.
5. Fracht: koszt frachtu będzie naliczany w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia