Zilveren Permanente Draadloze Pmu Machine Gun Mode 400g Wenkbrauw Pen Machine
draadloze pmu machine gun
,400g wenkbrauw pen machine
,zilveren wenkbrauw pen machine
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Zilveren mode roestvrij staal permanente make-up digitale tatoeage machinegeweer OEM
1Stabiel stroomverbruik.
2Precisiewerk om de beweging van de naald recht te vergemakkelijken.
3- Precieze bewerking van het eind van de gebruikte naald.
4Gemakkelijk instelbare naaldlengte.
5Er is geen belasting op uw pols en licht handstuk (voor langdurig gebruik OK)
6Een aanraking snelheid niveau omzetting.
7. Handstuk dat voldoet aan het gevoel van het hedendaagse ontwerp (ergonomische gripontwerp)
8. De naaldsoorten: 1R, 2R, 3R ((0,35mm), 3R ((0,40mm), 4F, 5R,7R,MTS Naald
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1006 |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 300 g |
| Versnelling | 35000 RPM 5V |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |
Opmerking:
1. Stel de naaldlengte precies in, perfect om uit de naaldlengte te controleren.
2Met een uitstekende snelheidsregeling, volgens verschillende bewerkingen om de perfecte rotatiesnelheid te bereiken, kon de hoogste 35000 r/min bereiken.
3De spanning van de voedingsbron is 110 V tot 240 V. Internationaal Algemeen 6.
4. geschikt voor wenkbrauwen, oogleden en lippen, ook voor kleine tatoeages.
5- Detailhandel, groothandel, OEM en ODM.
Hoe plaats ik de bestelling?
1, Selecteer de modellen die u wilt van onze website en bevestig met ons details, waaronder prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2Informeren van de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vragen ons de verzendkosten.
3Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.
4, Wij zullen u goederen verzenden per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd

1Verpakking: 1 stuk/set
2Betaling: wij accepteren T/T, Western Union. Ook Paypal, HSBC worden geaccepteerd.
3Levering: Binnen 2~7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4. Verzendvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, leveren wij per UPS, TNT, DHL, EMS,
en grote bestelling per lucht- of zeevracht.
5. vracht: de vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling