7R 5F Kalıcı Dövme Kalemi Makinesi 0.35mm - 0.4mm Mikroblading Kalemi Makinesi
5f kalıcı dövme kalemi makinesi
,kalıcı dövme kalemi makinesi 0.35mm
,0.4mm microblading kalem makinesi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi Almanya Paslanmaz Yüksek Hızlı Döner Taşınabilir Kaş Kalemi
1Web sitemizden istediğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı gibi ayrıntıları bizimle onaylayın.
2Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını isteyin.
3Ödemenizi bize T/T, paypal, Western Union veya HSBC ile gönderin.
4Size malları teslimat süresi içinde DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile göndereceğiz
Makinenin açıklaması
Dövme makinesini uygun uygun kaşlar, göz kapakları, dudaklar, küçük dövme tasarımı için.
Düşük p i n / Düşük gürültü / Düşük çalışma sıcaklığı.
Ergonomik tasarlanmış, mikro pigmentasyon cihazı.
MaksimumHız 35000 rpm, şarj edilebilir dövme makinesiyle kontrol ediliyor.
Çağdaş tasarım anlayışını tatmin eden el parçası.
Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ.
Çıkış voltajı: 4 ~ 12V ( ayarlama).
Yumuşak ve sessiz, güçlü döner motor.
Hız kontrolü seviyelerini ayarlayabilirsiniz.
Düzenlenebilir iğne delik derinliği.
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1010 |
| Renk | Gümüş / Pembe / Şampanya |
| Ağırlık | 300 g |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |
Seçilebilecek Üç Renk



1Paketleme: 1 parça/set
2Ödeme: T / T, Western Union kabul ediyoruz. Ayrıca Paypal, HSBC kabul edilir.
3Teslimat: Onaylanmış siparişi aldıktan sonra 2 ~ 7 gün içinde.
4. Nakliye şartları: Eğer sipariş küçük ise, biz UPS,TNT,DHL,EMS ile teslimat,
Ve büyük siparişler hava veya deniz yoluyla.
4Nakliye: nakliye maliyeti detaylı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.