7R 5F Pióra do tatuażu trwałego 0,35 mm - 0,4 mm
5f maszyna do trwałego pisaka do tatuażu
,maszyna do trwałego pisaka do tatuażu 0
,35 mm
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Maszynka do tatuażu do makijażu permanentnego Niemcy Stalowy, szybki obrotowy przenośny długopis do brwi
1, Wybierz z naszej strony modele, które Ci się podobają i potwierdź u nas szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia itp.
2. Poinformuj nas e-mailem o numerach modeli i ilości oraz zapytaj o koszty wysyłki.
3, wyślij nam swoją płatność przez T/T, PayPal, Western Union lub HSBC.
4, Wyślemy Ci towar DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy
Opis maszyny
Maszynka do tatuażu odpowiednia do brwi, powiek, ust, małych wzorów tatuaży.
Niski poziom bólu/niski poziom hałasu/niska temperatura robocza.
Ergonomicznie zaprojektowane urządzenie do mikropigmentacji.
MaksymalnyPrędkość 35000 obr./min kontrolowana na maszynie do tatuażu z możliwością ładowania.
Rękojeść spełniająca wyczucie współczesnego designu.
Napięcie wejściowe: 110 V-220 V AC 50/60 HZ.
Napięcie wyjściowe: 4~12V (regulacja).
Płynny i cichy, mocny silnik obrotowy.
Regulowane poziomy kontroli prędkości.
Regulowana głębokość wkłucia igły.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty wschód słońca |
|
Tworzywo
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1010 |
| Kolor | Srebrny / Różowy / Szampan |
| Waga | 300g |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min |
| Orzecznictwo | CE/SGS/TUV/BV |
| Rozmiar | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0,35-0,4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itd. |
| Stosowanie | Brwi, eyeliner, wargi, tatuaż na ciele itp |
Trzy kolory do wyboru



1. Pakowanie: 1 sztuka/zestaw
2. Płatność: Akceptujemy T/T, Western Union. Akceptowane są również Paypal, HSBC.
3. Dostawa: w ciągu 2 ~ 7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli Twoje zamówienie jest małe, dostarczymy za pośrednictwem UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienie frachtem lotniczym lub morskim.
4. Fracht: koszt frachtu będzie naliczany w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia