7R 5F Permanente Tattoo Pen Machine 0.35mm - 0.4mm Microblading Pen Machine
5f permanente tattoo pen machine
,permanente tattoo pen machine 0.35mm
,0.4mm microblading pen machine
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Permanente make-up tatoeage machine Duitsland roestvrij hoge snelheid draagbare draagbare wenkbrauwen pen
1, Selecteer de modellen die u wilt van onze website en bevestig met ons details, waaronder prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2Informeren van de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vragen ons de verzendkosten.
3Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.
4, Wij zullen u goederen verzenden per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd
Beschrijving van de machine
De tatoeage machine is geschikt voor voor wenkbrauwen, oogleden, lippen, kleine tatoeages.
Laag p i n / laag geluid / lage bedrijfstemperatuur.
Ergonomisch ontworpen, micropigmentatieapparaat.
MaximaalDe snelheid is 35000 t/min. Gecontroleerd op de oplaadbare tattoo machine.
Handstuk dat voldoet aan het gevoel van het hedendaagse ontwerp.
Invoerspanning: 110-220 V AC 50/60 Hz.
Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing).
Een gladde en stille, krachtige roterende motor.
De snelheidsregeling is instelbaar.
Verstelbare naaldpunctie.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1010 |
| Kleur | Zilveren / Roze / Champagne |
| Gewicht | 300 g |
| Versnelling | Maximale snelheid 35000 RPM |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |
Drie kleuren om uit te kiezen



1Verpakking: 1 stuk/set
2Betaling: wij accepteren T/T, Western Union. Ook Paypal, HSBC worden geaccepteerd.
3Levering: Binnen 2~7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4. Verzendvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, leveren wij per UPS, TNT, DHL, EMS,
en grote bestelling per lucht- of zeevracht.
4. vracht: de vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling