12.5cm Kalıcı Dövme Kalemi Makinesi 100v - 240v Hafif Döner Dövme Makinesi
12.5cm kalıcı dövme kalem makinesi
,5cm kalıcı dövme kalem makinesi
,240v hafif dönen dövme makinesi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Dondurulmuş siyah dövme makinesi Dövme Kalemi Yarım Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi Sarı Kaş
Bu çok fonksiyonel dövme kalemi kaş, göz çizgisi ve dudak dövmesi için uygundur.Süper düşük gürültü müşterilerinize rahat bir ortam sağlayacaktır.
Özellikleri:
1Kaş, göz ve dudak dövmesi için uygundur.
2Yüksek hızı 35000rpm/60s'ye kadar, genel dövme işlemi gereksinimlerini karşılar.
3Çok düşük gürültü müşterilerinize rahat bir ortam sağlayacaktır.
4. Özel iğne kilitleme tasarımı, iğne klemenin daha sıkı olmasını sağlar.
5Nokta bağlantı noktası operasyonu, daha hassas ve istikrarlı.
6Hafif ve kayma engelli kolu tutmak kolaydır.
Spesifikasyon:
Durumu: % 100 yepyeni.
Malzeme Türü: Dövme Kalemi
Rengi: Siyah
Hız: 35000rpm/60s
Voltaj: 100-240v
Fiş tipi: AB fiş
Boyut: Yaklaşık.12.5cm / 4.9inç
Paket Ağırlığı: Yaklaşık 140g
Not:
Bu öğe fişle kullanılmalı ve güç fişini çıkarırsanız çalışamaz.
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1031 |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 300 g |
| Voltaj | 110-240v |
| Çıkış | 5V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |
Sık Sorulan Sorular
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz!
S2: Teslimat süresi ne olacak?
A2: Teslimat süresi stokta 7 gün içinde.
S3: OEM hizmeti kabul edebilir misiniz?
A3: Tüm kalıcı makyaj ürünlerini numuneniz olarak tasarlayabiliriz; ve sofistike tasarım ekibiyle OEM siparişleri çok hoş karşılanır.
S4: Rekabetçi bir fiyat sunabilir misiniz?
A4: Şirketimiz, fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan bir durum geliştirmeyi umuyoruz.
Ödeme hakkında ne denebilir?
A5: Ödeme şartları: Western Union, PayPal, T/T, HSBC vb.
S6: Sipariş nasıl verilir?
A6: Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını sorun. Ödemenizi bize T/T, paypal, western union veya HSBC ile gönderin. Size malları DHL, EMS, UPS,teslimat süresi içinde hava kargosu veya deniz taşımacılığı.
Hizmetimiz
7*24 saat online teknoloji desteği sağlıyoruz.
Profesyonel çözümler teker teker.
Özel yapılandırma kabul edilebilir.
