Maszynka do trwałego pisaka do tatuażu 12,5 cm. Lekka rotacyjna maszynka do tatuażu 100–240 V
12.5cm maszyna do permanentnych piór do tatuażu
,5cm maszyna do permanentnych piór do tatuażu
,240v lekka maszyna do rotacyjnych tatuaży
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Matowa czarna maszynka do tatuażu pisak do tatuażu półtrwały makijaż maszynka do tatuażu linia brwi
Ten wielofunkcyjny pisak do tatuażu nadaje się do tatuowania brwi, oczu i warg. Wysoka prędkość do 35 000 obr./min/60 s pozwala spełnić ogólne wymagania dotyczące operacji tatuażu. Bardzo niski poziom hałasu zapewni komfortowe środowisko Twoim klientom.
Cechy:
1. Nadaje się do tatuowania brwi, oczu i warg.
2. Wysoka prędkość do 35 000 obr./min/60 s pozwala spełnić ogólne wymagania dotyczące operacji tatuażu.
3. Bardzo niski poziom hałasu zapewni Twoim klientom komfortowe środowisko.
4. Specjalna konstrukcja blokady igły, dzięki której zacisk sworznia jest mocniejszy.
5. Operacja łączenia punktowego, delikatniejsza i stabilniejsza.
6. Lekki i antypoślizgowy uchwyt jest łatwy do uchwycenia.
Specyfikacja:
Stan: 100% nowy
Typ artykułu: Pióro do tatuażu
Kolor: czarny
Prędkość: 35000 obr/min/60 s
Napięcie: 100-240 V
Typ wtyczki: wtyczka EU
Rozmiar: około 12,5 cm / 4,9 cala
Waga opakowania: około 140g
Notatka:
Ten element powinien być podłączony do prądu i nie będzie działać, jeśli odłączysz zasilanie.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty wschód słońca |
|
Tworzywo
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1031 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 300g |
| Woltaż | 110-240 V |
| Wyjście | 5 V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min |
| Orzecznictwo | CE/SGS/TUV/BV |
| Rozmiar | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0,35-0,4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itd. |
| Stosowanie | Brwi, eyeliner, wargi, tatuaż na ciele itp |
Często zadawane pytania
P1: Jaka jest jakość Twoich produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: A co z czasem dostawy?
A2: Czas dostawy wynosi 7 dni w magazynie.
P3: Czy możesz zaakceptować usługę OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty do makijażu permanentnego jako próbkę; oraz dzięki wyrafinowanemu zespołowi projektowemu zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możesz zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów do makijażu permanentnego (tatuaż) w cenie fabrycznej. Mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi klientami uda nam się stworzyć sytuację korzystną dla obu stron.
P5: A co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: Poinformuj nas o numerach modeli i ilości e-mailem i zapytaj nas o koszty wysyłki. Prześlij nam swoją płatność za pośrednictwem T/T, PayPal, Western Union lub HSBC. Wyślemy Ci towar za pośrednictwem DHL, EMS, UPS, ładunku lotniczego lub transportu morskiego w terminie dostawy.
Nasz serwis
Zapewniamy wsparcie technologiczne online 7*24 godziny.
Profesjonalne rozwiązanie jeden po drugim.
Dopuszczalna jest konfiguracja niestandardowa.
