12,5cm permanente tattoo pen machine 100v - 240v lichtgewicht roterende tattoo machine
12
,5cm permanente tattoo pen machine
,5cm permanente tattoo pen machine
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Frosted zwarte tattoo machine Tattoo Pen Semi-permanente make-up Tattoo Machine Eyeline Wenkbrauw
Deze multifunctionele tattoo-pen is geschikt voor het tatoeëren van wenkbrauwen, ogen en lippen. De hoge snelheid tot 35.000 tpm/60s voldoet aan de algemene vereisten voor tattoo-gebruik. Superlaag geluidsniveau zorgt voor een comfortabele omgeving voor uw klanten.
Functies:
1. Geschikt voor het tatoeëren van wenkbrauwen, ooglijnen en lippen.
2. De hoge snelheid tot 35.000 tpm / 60s, voldoet aan de algemene vereisten voor tattoo-bediening.
3. Superlaag geluid zorgt voor een comfortabele omgeving voor uw klanten.
4. Speciaal naaldvergrendelingsontwerp, waardoor de pin steviger wordt vastgeklemd.
5. Dot connect dot-bediening, delicater en stabieler.
6. Lichtgewicht en antisliphandvat zijn gemakkelijk vast te pakken.
Specificatie:
Staat: 100% nieuw
Artikeltype: tattoo-pen
Kleur: Zwart
Snelheid: 35.000 tpm/60s
Spanning: 100-240v
Stekkertype: EU-stekker
Grootte: ca. 12,5 cm / 4,9 inch
Pakketgewicht: ca. 140 g
Opmerking:
Dit item moet via de stekker worden gebruikt en het werkt niet als u de stekker uit het stopcontact haalt.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1031 |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 300g |
| Spanning | 110-240v |
| Uitvoer | 5V |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |
Veelgestelde vragen
Q1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Vóór levering zullen we alle goederen één voor één controleren!
Q2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: Levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kunt u OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upartikelen als uw monster ontwerpen; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-bestellingen zeer welkom.
Q4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoogwaardige permanente make-up (tatoeage) producten tegen fabrieksprijs. Wij hopen met onze klanten een win-winsituatie te realiseren.
Vraag 5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC enz.
Q6: Hoe de bestelling plaatsen?
A6: Informeer ons de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten. Stuur ons uw betaling via T/T, PayPal, Western Union of HSBC. Wij sturen u goederen via DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.
Onze service
Wij bieden 7*24 uur online technologische ondersteuning.
Professionele oplossing één voor één.
Aangepaste configuratie is acceptabel.
