Çok fonksiyonel döner dövme makinesi 75g 12V Mikroneedle Pen Profesyonel
Döner mikro iğneli kalem profesyonel
,12v döner dövme makinesi
,12v mikro iğneli kalem profesyonel
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Bu en son dövme dövme makinesi yılın en yeni ürünüdür. Seçim için 4 farklı renk stili vardır. Makine motoru en son Alman teknolojisi ile yapılmıştır, düşük gürültü,yüksek verimlilik ve istikrarDövme iğneleri ile birlikte kullanımı kolaydır. Etkili ve ağrısız dövme severler için kaçınılmaz bir seçimdir.
4 Farklı Hız Başlangıç 10000'den 35000 rpm'e kadar şarj edilebilir dövme makinesi ile kontrol edilir.
Çağdaş tasarım anlayışını tatmin eden el parçası.
Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ.
Çıkış voltajı: 4 ~ 12V ( ayarlama).
Yumuşak ve sessiz, güçlü döner motor.
Hız kontrolü seviyelerini ayarlayabilirsiniz.
Düzenlenebilir iğne delik derinliği.
1- Güç kaynağı sabit.
2İğnenin düz hareketini kolaylaştırmak için hassas çalışma.
3Kullanılan iğnenin ucunun hassas işlenmesi.
4İğnenin uzunluğunu kolayca ayarlayabilirsiniz.
5Bileğinize ve hafif el parçasına baskı yok (uzun süreli kullanım için OK)
6Tek dokunuşla hız seviyesini dönüştür.
7- Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el parçası (ergonomik tutma tasarımı)
8İğne türleri: 1R, 2R, 3R ((0.35mm), 3R ((0.40mm), 4F, 5R,7R,MTS İğne
Sorular ve Cevaplar
1Ticaret şirketi misiniz, yoksa üretici mi?
A: Biz Hongkong, Çin'den bir şirketiz. Fabrikamız Çin anakarasında. OEM ve ODM hizmeti mevcuttur.
2Peki ya nakliye ücreti?
A: Nakliye masrafı detaylı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.
3Teslimat süreniz nedir?
A: Teslimat tarihi ödeme sonrası yaklaşık 3-7 gündür.
4Peki ya kargo?
A: Hava yoluyla veya deniz yoluyla kapı kapıya hizmet sunabiliriz. Küçük sipariş için genellikle DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS ve büyük sipariş için hava veya deniz yoluyla teslimat yapacağız.
5Ödeme şartlarınız nedir?
A: TT, Paypal, Western Union, ayrıca HSBC kabul ediyoruz.
6Kusurlularla nasıl başa çıkacağız?
A: Ürünlerimiz sıkı bir kalite kontrol sistemi altında üretilir.Dedektif ürünlerini geri çağırıp ürünleri tamir edip size gönderebiliriz ya da görüştükten sonra bir çözüm için anlaşabiliriz..
* Düşük p i n / gürültü / çalışma sıcaklığı
* Çift fonksiyonlu MTS / kalıcı makyaj
* Ergonomik olarak tasarlanmış•Mikro pigmentasyon cihazı
* Patentli tahrik sistemi
* Pedalsiz otomatik start-stop teknolojisi•alümit kaplama•sessiz fırça motoru
* OEM üretimi mevcuttur.
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1037 |
| Renk | 4 renk (Altın Gümüş Siyah Beyaz) |
| Ağırlık | 300g ((makine yaklaşık 75g) |
| Voltaj | 110-240v |
| Çıkış | 9V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |


