Multifunctionele draaimachine 75g 12V Microneedle Pen Professional
roterende microneedle pen professionele
,12V roterende Tatoegeringsmachine
,12v microneedle pen professionele
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Deze nieuwste tattoo-tattoo-machine is het nieuwste product van het jaar. Er zijn 4 stijlen met verschillende kleuren om uit te kiezen. De machinemotor is gemaakt met de nieuwste Duitse technologie, laag geluidsniveau, hoog rendement en stabiliteit. Het is gemakkelijk te gebruiken met verschillende soorten tattoo-naalden. Efficiënt en pijnloos is een onvermijdelijke keuze voor tattoo-liefhebbers.
4 verschillende snelheden van 10.000 tot 35.000 tpm, geregeld op de oplaadbare tattoo-machine.
Handstuk dat een gevoel van eigentijds design geeft.
Ingangsspanning: 110V-220V AC 50/60HZ.
Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing).
Soepele en stille, krachtige rotatiemotor.
Instelbare niveaus van snelheidsregeling.
Verstelbare naaldprikdiepte.
1. Stabiele voeding.
2. Precisiewerk om de beweging van de naald recht te vergemakkelijken.
3. Precisiebewerking van het uiteinde van de gebruikte naald.
4. Gemakkelijke aanpassing van de naaldlengte.
5. Er is geen belasting voor uw pols en lichte handstuk (bij langdurig gebruik OK)
6. Conversie van snelheidsniveau met één druk op de knop.
7. Handstuk dat voldoet aan het hedendaagse ontwerp (ergonomisch handgreepontwerp)
8. De naaldsoorten: 1R, 2R, 3R (0,35 mm), 3R (0,40 mm), 4F, 5R, 7R, MTS-naald
Vragen en antwoorden
1. Bent u een handelsbedrijf of een fabrikant?
A: Wij zijn een bedrijf uit Hongkong, China. Onze fabriek bevindt zich op het vasteland van China. OEM- en ODM-service zijn beschikbaar.
2. Hoe zit het met uw vrachtkosten?
A: De vrachtkosten worden in rekening gebracht op basis van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling.
3. Wat is uw levertijd?
A: De leverdatum is ongeveer 3-7 dagen na betaling.
4. Hoe zit het met de verzending?
A: We kunnen deur-tot-deur service aanbieden via de lucht of over zee. Voor kleine bestellingen bezorgen we meestal via DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS en grote bestellingen door de lucht of over zee.
5. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: Wij accepteren TT, Paypal, Western Union, ook HSBC.
6. Hoe om te gaan met de defecte?
A: Onze producten worden geproduceerd onder een strikt kwaliteitscontrolesysteem. Tijdens de garantieperiode kunnen we de detectiveproducten terugroepen en de producten repareren en opnieuw naar u verzenden, of we kunnen na overleg een oplossing overeenkomen.
* Lage pijn/geluid/bedrijfstemperatuur
* Dubbele functie MTS/permanente make-up
* Ergonomisch ontworpen • Micro-pigmentatieapparaat
* Het gepatenteerde aandrijfsysteem
* Automatische start-stoptechnologie zonder pedaal • Alumietcoating • Geruisloze borstelmotor
* OEM-productie is beschikbaar.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1037 |
| Kleur | 4 kleuren (Goud Zilver Zwart Wit) |
| Gewicht | 300 g (machine ongeveer 75 g) |
| Spanning | 110-240v |
| Uitvoer | 9V |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |


