Πολυλειτουργική μηχανή για τατουάζ 75g 12V
Επαγγελματική στροφή πένας μικρο- βελόνας
,12V περιστροφική μηχανή δερματοστιξιών
,12v μικρο- βελόνα πένας επαγγελματίας
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
Αυτή η τελευταία μηχανή για τατουάζ είναι το τελευταίο προϊόν της χρονιάς. Υπάρχουν 4 στυλ διαφορετικών χρωμάτων για να διαλέξετε.υψηλή απόδοση και σταθερότηταΕίναι εύκολο να χρησιμοποιηθεί με διάφορα είδη βελόνων για τατουάζ.
4 Διαφορετική ταχύτητα εκκίνησης από 10000 έως 35000 στροφές/δευτερόλεπτο, ελεγχόμενη από την επαναφορτιζόμενη μηχανή τατουάζ.
Χειροποίητο κομμάτι που ικανοποιεί την αίσθηση του σύγχρονου σχεδιασμού.
Η τάση εισόδου είναι 110-220V AC 50/60HZ.
Η τάση εξόδου: 4~12V (προσαρμογή).
Ομαλή και ήσυχη, ισχυρή περιστρεφόμενη μηχανή.
Ρυθμίστε τα επίπεδα ελέγχου ταχύτητας.
Ρυθμιστό βάθος τρύπησης βελόνας.
1Σταθερή τροφοδοσία.
2Εργασία ακρίβειας για να διευκολύνει την κίνηση της βελόνας ευθεία.
3- Τεχνική επεξεργασία της ακμής της χρησιμοποιούμενης βελόνας.
4- Εύκολη ρύθμιση μήκους βελόνας.
5. Δεν υπάρχει πίεση στον καρπό σας και ελαφρύ χειροπέδες (για παρατεταμένη χρήση ΟΚ)
6Μετατροπή ταχύτητας σε ένα άγγιγμα.
7. Χεριόπουλο που ικανοποιεί την αίσθηση του σύγχρονου σχεδιασμού (εργονομικός σχεδιασμός λαβής)
8. Τα είδη βελόνων: 1R, 2R, 3R ((0,35mm), 3R ((0,40mm), 4F, 5R,7R, MTS βελόνα
Ερωτήσεις και Απαντήσεις
1Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α: Είμαστε μια εταιρεία από το Χονγκ Κονγκ, Κίνα. Το εργοστάσιο μας βρίσκεται στην ηπειρωτική Κίνα. Η υπηρεσία OEM & ODM είναι διαθέσιμη.
2Τι γίνεται με το χρέος μεταφοράς;
Α: Το κόστος μεταφοράς χρεώνεται ανάλογα με το βάρος ή το μέγεθος της παραγγελίας.
3Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α: Η ημερομηνία παράδοσης είναι περίπου 3-7 ημέρες μετά την πληρωμή.
4Τι γίνεται με το φορτίο;
Α: Μπορούμε να προσφέρουμε εξυπηρέτηση από πόρτα σε πόρτα μέσω αέρα ή θαλάσσης. Για μικρές παραγγελίες συνήθως θα παραδώσουμε μέσω DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS και για μεγάλες παραγγελίες μέσω αέρα ή θάλασσας.
5Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: Δεχόμαστε TT, Paypal, Western Union, επίσης HSBC.
6- Πώς να αντιμετωπίσεις το ελαττωματικό;
Α: Τα προϊόντα μας παράγονται υπό αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας.Μπορούμε να ανακαλέσουμε τα προϊόντα και να τα επισκευάσουμε και να σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συμφωνήσουμε για μια λύση μετά από συζήτηση..
* Χαμηλή p a i n / θόρυβος / θερμοκρασία λειτουργίας
* Δύο λειτουργίες MTS/μόνιμη μακιγιάζ
* Εργονομική σχεδίαση•Σεγκευή μικροχρωματοποίησης
* Το πατενταρισμένο σύστημα κίνησης
* Τεχνολογία αυτόματης εκκίνησης-αποστολής χωρίς πεντάλ•επίστωση αλουμιτίου•αθόρυβος κινητήρας βούρτσας
* Η κατασκευή OEM είναι διαθέσιμη.
|
Πληροφορίες για το προϊόν
|
|
|
Ονομασία μάρκας
|
Χρυσή Ανατολή |
|
Υλικό
|
Ατσάλι ατσάλι |
|
Αριθμός μοντέλου
|
GS-1037 |
| Χρώμα | 4 χρώματα (Χρυσό Ασημένιο Μαύρο Λευκό) |
| Βάρος | 300g ((Η μηχανή περίπου 75g) |
| Τετάρτη | 110-240v |
| Αποδόσεις | 9V |
| Ταχύτητα | Μέγιστη ταχύτητα 35000 στροφές ανά λεπτό |
| Πιστοποίηση | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που αναφέρονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου. |
| Μέγεθος | 13.5cm*2cm |
| Τροποποιημένο | 20 στυλό |
| Προδιαγραφές βελόνας | 0.35-0.4mm |
| Μέγεθος βελόνας | 1R 3R 5R 7R 5F 7F κλπ. |
| Χρήση | Κεφαλάκια, ελαστικά ματιών, χείλη, τατουάζ σώματος κλπ. |


