TUV Kozmetik Dövme Makinesi Kalemi 35000RPM Göz Hatları Yüz Dövme Kalemi
TÜV kozmetik dövme makinesinin kalemi
,kozmetik dövme makinesinin kalemi 35000rpm
,göz çizgileri yüz dövme kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Kaş Dudakları Eyeliner için Şarj Edilebilir Elektrikli Dövme Tabancası Yarı Kalıcı Makyaj Makinesi
Yeni dövme makinesi Hafif, kullanışlı ve esnek. Dövmeler, kaşlar, dudak çizgileri, göz çizgileri vb. için kullanılabilir.
Makinenin tamamı alüminyumdan yapılmıştır ve anodize edilmiş yüzey ve saf renk ile oyulmuştur. Makine ihtiyaca veya dövmecinin tercihine göre ayarlanabilmektedir.
Makine gövdesi ısıya dayanıklıdır ve yüksek sıcaklık işlemlerine dayanıklıdır ve istikrarlı bir performansa sahiptir.
Yeni üretilen güçlü motor, maksimum 35.000 RPM hıza sahip güçlü bir güce sahiptir.
8 saat çalışan, sıcak olmayan, yüksek verimli sisleme renklendirme makinasıdır.
Ürün özellikleri
- Dahili pil
- Süper sessiz
- Güçlü motor
- Mürekkep püskürtmeli yok
- Hızlı hız
- Kullanımı kolay
- Sabit iğne
- Dijital kontrol
- Serbest ayar
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Alüminyum alaşımı |
|
Model Numarası
|
GS-1014 |
| Renk | Gümüş, Siyah, Kırmızı |
| Ağırlık | 300g |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanım | Kaş, göz kalemi, dudak, vücut dövmesi, mini dövme vb. |



7*24 saat çevrimiçi teknoloji desteği sağlıyoruz.
Tek tek profesyonel çözüm.
Özel konfigürasyon kabul edilebilir.
1. Ambalaj: 1 adet/takım
2. Ödeme: T/T, Western Union'ı kabul ediyoruz. Ayrıca Paypal, HSBC de kabul edilmektedir.
3. Teslimat: Onaylanan siparişi aldıktan sonra 2 ~ 7 gün içinde.
4.Nakliye şartları: Siparişiniz küçükse, UPS,TNT,DHL,EMS ile teslimat yapacağız,
ve Hava Taşımacılığı veya Deniz Taşımacılığı ile büyük sipariş.
4. Navlun: navlun bedeli, ayrıntılı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.