TUV Cosmetische Tattoo Machine Pen 35000RPM Ooglijnen Gezichtstattoo Pen
tuv cosmetische tattoo machine pen
,cosmetische tattoo machine pen 35000rpm
,ooglijnen gezichtstattoo pen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Oplaadbare elektrische semi-permanente make-upmachine van het tattoo-pistool voor wenkbrauwlippen en eyeliner
De nieuwe tattoo-machine Lichtgewicht, handig en flexibel. Kan worden gebruikt voor tatoeages, wenkbrauwen, liplijnen, ooglijnen, enz.
De hele machine is gemaakt van aluminium en is gegraveerd met een geanodiseerd oppervlak en pure kleur. De machine kan worden aangepast aan de behoeften of de voorkeur van de tattooer.
Het machinelichaam is hittebestendig en bestand tegen behandeling bij hoge temperaturen en heeft stabiele prestaties.
De nieuw krachtig geproduceerde motor heeft een sterk vermogen met een maximaal toerental van 35.000 RPM.
8 uur werk is niet heet, hoog rendement beslaande kleurmachine.
Producteigenschappen
- Ingebouwde batterij
- Super stil
- Sterke motor
- Geen inkjet
- Hoge snelheid
- Gemakkelijk te gebruiken
- Stabiele naald
- Digitale controle
- Gratis aanpassing
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Aluminiumlegering |
|
Modelnummer
|
GS-1014 |
| Kleur | Zilver, zwart, rood |
| Gewicht | 300g |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage, mini-tatoeage enz |



Wij bieden 7*24 uur online technologische ondersteuning.
Professionele oplossing één voor één.
Aangepaste configuratie is acceptabel.
1. verpakking: 1 stuk/set
2. Betaling: Wij accepteren de T/T, Western Union. Ook Paypal,HSBC wordt geaccepteerd.
3. Levering: binnen 2 ~ 7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4. voorwaarden van verzending: Als uw bestelling klein is, zullen wij levering door UPS,TNT,DHL,EMS,
en grote bestellingen per luchtvracht of zeevracht.
4.Vracht: de vrachtkosten worden in rekening gebracht op basis van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling