Pióro do tatuażu kosmetycznego TUV 35000RPM Linie oczu Pióro do tatuażu twarzy
TUV kosmetyczna maszyna do tatuażu
,Pióro do tatuażu kosmetycznego 35000 obr./min
,linie oczu twarz tatuaż pióro
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Elektryczny pistolet do tatuażu, półtrwały makijaż do brwi, ust, eyeliner
Nowa maszyna do tatuażu lekka, wygodna i elastyczna.
Cała maszyna jest wykonana z aluminium i jest wygrawerowana anodowaną powierzchnią i czystym kolorem.
Korpus maszyny jest odporny na ciepło i na obróbkę w wysokich temperaturach oraz ma stabilną wydajność.
Nowy silnik o dużej mocy osiąga maksymalną prędkość 35 000 obrotów na minutę.
8 godzin pracy nie jest gorąca, wysokiej wydajności zmiękczająca maszyna barwiąca.
Cechy produktu
- Wbudowana bateria
- Super niemy.
- Silny silnik
- Żadnego strumienia atramentu
- Duża prędkość
- Łatwe w obsłudze
- Igła stabilna
- Cyfrowe sterowanie
- Bezpłatna korekta
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stopy aluminium |
|
Numer modelu
|
GS-1014 |
| Kolor | Srebrny, Czarny, Czerwony |
| Waga | 300 g |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, usta, tatuaż ciała, mini tatuaż itp. |



Zapewniamy wsparcie technologiczne 24 godziny na dobę.
Profesjonalne rozwiązanie po jednym.
Konfiguracja niestandardowa jest akceptowalna.
1Opakowanie: 1 sztukę/zestaw
2.Płatność: akceptujemy T/T, Western Union. Akceptujemy również Paypal, HSBC.
3Dostawa: W ciągu 2~7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli zamówienie jest niewielkie, dostarczymy za pomocą UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienia przewożone drogą lotniczą lub morską.
4.Wywóz: koszty przewozu będą naliczane w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia