Mikropigmentasyon Kalıcı Makyaj Dövme Kalemi Taşınabilir Dijital Kaş Makinesi Kalemi
kaş makinesi kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Moda Kalıcı Makyaj Dövme Makine tabancası Kaş Eyeliner Dudak Vücut Dövme Vücut Sanatı
Hız ayarlaması, 35000 rpm'e kadar hız, yüksek seviye dövme, hızlı renk, üniforma ihtiyaçlarını karşılamak için.
İğneyi doğru ayarlayın, iğnenin uzunluğunu gerektiği gibi ayarlayın ve görünüm şık olur.
Güvenlik entegre iğne, aseptik ambalaj, güvenli ve hijyenik, hızlı ve doğru, uçan iğne yok.
Bu makine, 1R,3R,5R,7R,5F,7F vb. bölümlere ayrılmış bir dış iğne ile donatılmıştır.
Lütfen gerektiği gibi sipariş verin!
Makinenin açıklaması
1Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ
2Çıktı voltajı: 4 ~ 12V (değiştirme)
3. Rating akımı: 0-0.23A
4Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 45
5Depolama sıcaklığı: -20 ~ 85
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1009 |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | 300 g |
| Hız | Maksimum hız: 30000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |
Sık Sorulan Sorular
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz!
S2: Teslimat süresi ne olacak?
A2: Teslimat süresi stokta 7 gün içinde.
S3: OEM hizmeti kabul edebilir misiniz?
A3: Tüm kalıcı makyaj ürünlerini numuneniz olarak tasarlayabiliriz; ve sofistike tasarım ekibiyle OEM siparişleri çok hoş karşılanır.
S4: Rekabetçi bir fiyat sunabilir misiniz?
A4: Şirketimiz, fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan bir durum geliştirmeyi umuyoruz.
Ödeme hakkında ne denebilir?
A5: Ödeme şartları: Western Union, PayPal, T/T, HSBC vb.
S6: Sipariş nasıl verilir?
A6: Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını sorun. Ödemenizi bize T/T, paypal, western union veya HSBC ile gönderin. Size malları DHL, EMS, UPS,teslimat süresi içinde hava kargosu veya deniz taşımacılığı.

Eğer sipariş vermek istiyorsanız, şöyle yapabilirsiniz:
1Web sitemizden istediğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı gibi ayrıntıları bizimle onaylayın.
2Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını isteyin.
3Ödemenizi bize T/T, paypal, Western Union veya HSBC ile gönderin.
4Size malları teslimat süresi içinde DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile göndereceğiz