Micropigmentatie Permanente Make-up Tattoo Pen Draagbare Digitale Wenkbrauwmachine Pen
wenkbrauwmachine pen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Mode Permanente make-up tatoeage machinegeweer Oogbroek Eyeliner Lip Body Tattoo Body Art
Precieze snelheid aanpassing, snelheid tot 35000 rpm, om te voldoen aan de behoeften van high-end tatoeage, snelle kleur, uniform.
Precieze naaldinstelling, de naaldlengte aangepast naar behoefte, en het uiterlijk is stijlvol.
Veiligheid geïntegreerde naald, aseptische verpakking, veilig en hygiënisch, snel en nauwkeurig, geen vliegende naalden.
Deze machine is uitgerust met een externe pin, die is onderverdeeld in 1R,3R,5R,7R,5F,7F enz.
Gelieve een bestelling te plaatsen als dat nodig is!
Beschrijving van de machine
1Inlaatspanning: 110-220 V AC 50/60 Hz
2Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing)
3. Nominale stroom: 0-0.23A
4-20 tot 45 °C
5-20 tot 85 °C
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1009 |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 300 g |
| Versnelling | Maximale snelheid 30000 RPM |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |
Veelgestelde vragen
V1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Voor levering controleren wij alle goederen één voor één!
V2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: De levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kun je OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upproducten ontwerpen als uw monster; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-orders van harte welkom.
V4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoge kwaliteit permanente make-up (tattoo) producten met fabrieksprijs. We hopen een win-win situatie met onze klanten te ontwikkelen.
V5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC, enz.
V6: Hoe plaats ik de bestelling?
A6 : Geef ons het modelnummer en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten.Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.

Als je wilt bestellen, kun je het zo doen:
1, Selecteer de modellen die u wilt van onze website en bevestig met ons details, waaronder prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2Informeren van de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vragen ons de verzendkosten.
3Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.
4, Wij zullen u goederen verzenden per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd