Mikropigmentacja Permanent Makeup Tattoo Pen Przenośny cyfrowy maszyna do brwi
Pióro maszynowe do brwi
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Mody Trwały makijaż Tatuaż Maszyna Brow Eyeliner Lip Body Tattoo Body Art
Dokładna regulacja prędkości, prędkość do 35000 obrotów na minutę, aby zaspokoić potrzeby wysokiej klasy tatuażu, szybki kolor, mundur.
Dokładna regulacja igły, dostosowanie długości igły w zależności od potrzeb i stylistyczny wygląd.
Bezpieczna, zintegrowana igła, opakowanie aseptyczne, bezpieczne i higieniczne, szybkie i precyzyjne, bez latających igieł.
Maszyna ta jest wyposażona w zewnętrzną szpilkę, która jest podzielona na 1R,3R,5R,7R,5F,7F itp.
Proszę złożyć zamówienie!
Opis maszyny
1. Napięcie wejściowe: 110V-220V AC 50/60HZ
2. Napięcie wyjściowe: 4~12V (regulacja)
3. Prąd nominalny: 0-0,23A
4Temperatura pracy: -20~45
5Temperatura przechowywania: -20~ 85 °C
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1009 |
| Kolor | Srebro |
| Waga | 300 g |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 30000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |
Częste pytania
P1: Jak wygląda jakość produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: Co z terminem dostawy?
Odpowiedź: Czas dostawy wynosi w ciągu 7 dni w przypadku zapasów.
P3: Czy akceptujesz usługi OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty makijażu permanentnego jako próbkę; i z wyrafinowanym zespołem projektowym, zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możecie zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów makijażu trwałego (tatuażu) w cenie fabrycznej.
P5: Co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki. Wyślij nam płatność za pośrednictwem T/T, paypal, western union lub HSBC. Wysyłamy Ci towary za pośrednictwem DHL, EMS, UPS,ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.

Jeśli chcesz zamówić, możesz zrobić tak:
1, Wybierz modele, które lubisz z naszej strony internetowej i potwierdź z nami szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia, itp.
2, poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki.
3, Wyślij nam swoją płatność T / T, Paypal, Western Union lub HSBC.
4, Wysyłamy towary przez DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transportu morskiego w terminie dostawy