240VAC Dövme Kaş Kalemi Makinesi 135mm Dijital Dövme Kalemi 5R 7R
240vac dövme kaş kalemi makinesi
,135mm dijital dövme kalemi
,dövme kaş kalemi makinesi 135mm
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Kırmızı moda microneedle Kozmetik Dövme Makinesi dijital paslanmaz çelik kalıcı makyaj seti
Sorular ve Cevaplar
1. Bir ticaret şirketi misiniz yoksa üretici misiniz?
C: Biz Hongkong, Çin'den bir şirketiz. Fabrikamız Çin ana karasındadır. OEM ve ODM hizmeti mevcuttur.
2. Navlun ücretiniz ne olacak?
C: Navlun bedeli, ayrıntılı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.
3. Teslim süreniz nedir?
A: teslim tarihi ödeme yapıldıktan yaklaşık 3-7 gün sonradır.
4. Sevkiyat ne olacak?
C: Hava veya deniz yoluyla kapıdan kapıya hizmet sunabiliriz. Küçük siparişler için genellikle DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS ile ve büyük siparişler için hava veya deniz yoluyla teslimat yapacağız.
5. Ödeme koşullarınız nedir?
C: TT, Paypal, Western Union ve ayrıca HSBC'yi kabul ediyoruz.
6. Arızalı durumla nasıl başa çıkılır?
C: Ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sistemi altında üretilmektedir ve tespit oranı %0,2'den az olacaktır. Garanti süresi içerisinde dedektiflik ürünlerini geri çağırıp onarıp size tekrar gönderebiliriz veya görüşerek çözüm üzerinde anlaşabiliriz.
Üst düzey dövme, hızlı renk, üniforma ihtiyaçlarını karşılamak için doğru hız ayarı, 35000 rpm'ye kadar hız.
Doğru iğne ayarı, iğne uzunluğunu gerektiği gibi ayarlayın ve görünüm şıktır.
Güvenlik entegre iğne, aseptik paketleme, güvenli ve hijyenik, hızlı ve doğru, uçan iğne yok.
Bu makine, 1R,3R,5R,7R,5F,7F vb. olarak bölünmüş harici bir pin ile donatılmıştır.
Lütfen ihtiyacınıza göre sipariş verin!
* Düşük ağrı/gürültü/çalışma sıcaklığı
* Çift fonksiyonlu MTS/kalıcı makyaj
* Ergonomik olarak tasarlanmış•Mikro pigmentasyon cihazı
* Patentli tahrik sistemi
* Pedalsız otomatik start-stop teknolojisi•alümit kaplama•gürültüsüz fırça motoru
* OEM imalatı mevcuttur.
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1025 |
| Renk | Kırmızı |
| Ağırlık | 300g (Makine yaklaşık 75g) |
| Gerilim | 110-240v |
| Çıkış | 9V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu |
1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, vücut dövmesi vb. |
1, Web sitemizden beğendiğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı vb. dahil ayrıntıları bizimle onaylayın.
2, model numaralarını ve miktarınızı e-postayla bize bildirin ve nakliye masraflarını bize sorun.
3, ödemenizi T/T, paypal, western union veya HSBC ile bize gönderin.
4, Teslim süresi içinde size DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı yoluyla mal göndereceğiz

