240VAC Tattoo Brow Pen Machine 135mm Digitale Tattoo Pen 5R 7R
240cv tatoeage wenkbrauwen pen machine
,Digitale tatoeagepen van 135 mm
,Tattoo wenkbrauwen pen machine 135mm
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Rood mode microneedle Cosmetische tatoeage machine digitale roestvrij staal permanente make-up set
Vragen en antwoorden
1Bent u een handelsonderneming of een fabrikant?
A: We zijn een bedrijf uit Hongkong, China. Onze fabriek is in het Chinese vasteland. OEM & ODM service zijn beschikbaar.
2En je vrachtkosten?
A: De vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling.
3Wat is uw levertijd?
A: De leverdatum is ongeveer 3-7 dagen na betaling.
4Hoe zit het met de zending?
A: We kunnen deur tot deur service aanbieden per lucht of zee. Voor kleine bestelling zullen we meestal leveren per DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS, en grote bestelling per lucht of zee.
5Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: We accepteren TT, Paypal, Western Union, ook HSBC.
6Hoe moet ik omgaan met de gebrekkige?
A: Onze producten worden geproduceerd onder strikt kwaliteitscontrolesysteem en het detectiepercentage is minder dan 0,2%.We kunnen de detectiveproducten terugroepen en de producten repareren en opnieuw naar u sturen of we kunnen een oplossing bereiken na bespreking.
Precieze snelheid aanpassing, snelheid tot 35000 rpm, om te voldoen aan de behoeften van high-end tatoeage, snelle kleur, uniform.
Precieze naaldinstelling, de naaldlengte aangepast naar behoefte, en het uiterlijk is stijlvol.
Veiligheid geïntegreerde naald, aseptische verpakking, veilig en hygiënisch, snel en nauwkeurig, geen vliegende naalden.
Deze machine is uitgerust met een externe pin, die is onderverdeeld in 1R,3R,5R,7R,5F,7F enz.
Gelieve een bestelling te plaatsen als dat nodig is!
* Lage p a i n/geluid/operatietemperatuur
* Dual function MTS/permanente make-up
* Ergonomisch ontworpen•Micropigmentatieapparaat
* Het gepatenteerde aandrijfsysteem
* Automatische start-stop-technologie zonder pedaal•alumitecoating•ruisloze borstelmotor
* OEM-productie is beschikbaar.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1025 |
| Kleur | Rood |
| Gewicht | 300 g (machine ongeveer 75 g) |
| Spanning | 110-240v |
| Output | 9V |
| Versnelling | Maximale snelheid 35000 RPM |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte |
1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |
1, Selecteer de modellen die u wilt van onze website en bevestig met ons details, waaronder prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2Informeren van de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vragen ons de verzendkosten.
3Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.
4, Wij zullen u goederen verzenden per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd

