240VAC maszynka do tatuażu na brwi 135mm cyfrowy pisak do tatuażu 5R 7R
240-waktowa maszyna do tworzenia tatuaży
,135 mm cyfrowa maszyna do tworzenia tatuaży
,135 mm maszyna do tworzenia tatuaży
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Czerwona kosmetyczna maszynka do tatuażu z mikroigłami, cyfrowy zestaw do makijażu permanentnego ze stali nierdzewnej
Pytania i odpowiedzi
1. Jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy firmą z Hongkongu w Chinach. Nasza fabryka znajduje się w Chinach kontynentalnych. Dostępne są usługi OEM i ODM.
2. A co z opłatą za fracht?
Odp.: Koszt frachtu zostanie naliczony w zależności od wagi lub rozmiaru szczegółowego zamówienia.
3. Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Termin dostawy wynosi około 3-7 dni po dokonaniu płatności.
4. Co z przesyłką?
Odp.: Możemy zaoferować usługę „od drzwi do drzwi” drogą powietrzną lub morską. W przypadku małych zamówień zazwyczaj dostarczamy za pośrednictwem DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS, a duże zamówienia drogą powietrzną lub morską.
5. Jakie są warunki płatności?
Odp.: akceptujemy TT, Paypal, Western Union, a także HSBC.
6. Jak postępować z wadliwym?
Odp.: Nasze produkty są produkowane w ramach ścisłego systemu kontroli jakości, a wskaźnik wykrywalności będzie mniejszy niż 0,2%. W okresie gwarancyjnym możemy wycofać produkty detektywistyczne, naprawić je i wysłać ponownie do Ciebie lub możemy uzgodnić rozwiązanie po dyskusji.
Dokładna regulacja prędkości, prędkość do 35 000 obr./min, aby zaspokoić potrzeby wysokiej klasy tatuażu, szybki kolor, jednolity.
Dokładna regulacja igły, dostosuj długość igły w razie potrzeby, a wygląd jest stylowy.
Bezpieczna igła zintegrowana, aseptyczne opakowanie, bezpieczne i higieniczne, szybkie i dokładne, bez latających igieł.
Ta maszyna jest wyposażona w zewnętrzny pin, który jest podzielony na 1R, 3R, 5R, 7R, 5F, 7F itp.
Proszę złożyć zamówienie według potrzeb!
* Niski poziom bólu/hałasu/temperatury roboczej
* Podwójna funkcja MTS/makijaż permanentny
* Ergonomicznie zaprojektowane • Urządzenie do mikropigmentacji
* Opatentowany układ napędowy
* Bezpedałowa technologia automatycznego start-stop • powłoka aluminiowa • bezgłośny silnik szczotkowy
* Dostępna jest produkcja OEM.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty wschód słońca |
|
Tworzywo
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1025 |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 300g (maszyna około 75g) |
| Woltaż | 110-240 V |
| Wyjście | 9V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min |
| Orzecznictwo | CE/SGS/TUV/BV |
| Rozmiar | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0,35-0,4 mm |
| Rozmiar igły |
1R 3R 5R 7R 5F 7F itd. |
| Stosowanie | Brwi, eyeliner, wargi, tatuaż na ciele itp |
1, Wybierz z naszej strony modele, które Ci się podobają i potwierdź u nas szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia itp.
2. Poinformuj nas e-mailem o numerach modeli i ilości oraz zapytaj o koszty wysyłki.
3, wyślij nam swoją płatność przez T/T, PayPal, Western Union lub HSBC.
4, Wyślemy Ci towar DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy

