Çok fonksiyonlu makyaj dövme kaş düşük gürültü p a i nless makine kalemi sıcak nokta
Bu son dövme dövme makinesi yılın en son ürünüdür. Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 farklı renk stili vardır. Makine motoru en son Alman teknolojisi, düşük gürültü, yüksek verimlilik ve stabilite ile üretilmiştir. Farklı dövme iğneleri ile kullanımı kolaydır. Verimli ve acısız olması dövme tutkunlarının vazgeçilmez tercihidir.
Şarj edilebilir dövme makinesinde 10000'den 35000 rpm'ye kadar 4 Farklı Hız başlangıcı kontrol edilir.
Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el aleti.
Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ.
Çıkış voltajı: 4~12V (ayar).
Pürüzsüz ve sessiz, güçlü döner motor.
Hız kontrolünün seviyeleri ayarlanabilir.
Ayarlanabilir iğne delme derinliği.
1. Kararlı güç kaynağı.
2. İğnenin düz hareketini kolaylaştırmak için hassas çalışma.
3. Kullanılan iğnenin ucunun hassas şekilde işlenmesi.
4. İğne uzunluğunun kolay ayarlanması.
5. Bileğinizde ve hafif el aletinizde herhangi bir gerginlik yoktur (uzun süreli kullanım için TAMAM)
6. Tek dokunuşla hız seviyesi dönüşümü.
7. Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el aleti (ergonomik kavrama tasarımı)
8. İğne çeşitleri: 1R, 2R, 3R(0,35mm), 3R(0,40mm), 4F, 5R,7R,MTS İğnesi
Sorular ve Cevaplar
1. Bir ticaret şirketi misiniz yoksa üretici misiniz?
C: Biz Hongkong, Çin'den bir şirketiz. Fabrikamız Çin ana karasındadır. OEM ve ODM hizmeti mevcuttur.
2. Navlun ücretiniz ne olacak?
C: Navlun bedeli, ayrıntılı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.
3. Teslim süreniz nedir?
A: teslim tarihi ödeme yapıldıktan yaklaşık 3-7 gün sonradır.
4. Sevkiyat ne olacak?
C: Hava veya deniz yoluyla kapıdan kapıya hizmet sunabiliriz. Küçük siparişler için genellikle DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS ile ve büyük siparişler için hava veya deniz yoluyla teslimat yapacağız.
5. Ödeme koşullarınız nedir?
C: TT, Paypal, Western Union ve ayrıca HSBC'yi kabul ediyoruz.
6. Arızalı durumla nasıl başa çıkılır?
C: Ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sistemi altında üretilmektedir. Garanti süresi boyunca, dedektif ürünleri geri çağırıp ürünleri onarabilir ve size tekrar gönderebiliriz veya tartıştıktan sonra bir çözüm üzerinde anlaşabiliriz.
* Düşük ağrı/gürültü/çalışma sıcaklığı
* Çift fonksiyonlu MTS/kalıcı makyaj
* Ergonomik olarak tasarlanmış•Mikro pigmentasyon cihazı
* Patentli tahrik sistemi
* Pedalsız otomatik start-stop teknolojisi•alümit kaplama•gürültüsüz fırça motoru
* OEM imalatı mevcuttur.
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1037 |
| Renk | 4 renk (Altın Gümüş Siyah Beyaz) |
| Ağırlık | 300g (Makine yaklaşık 75g) |
| Gerilim | 110-240v |
| Çıkış | 9V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, vücut dövmesi vb. |