Wielofunkcyjny makijaż tatuaż brwi niski hałas p p a i n l s machine pen hot spot
Ta najnowsza maszyna do tatuażu jest najnowszym produktem roku.wysoka wydajność i stabilnośćJest łatwy w użyciu z różnymi rodzajami igieł do tatuażu.
4 Różne prędkości startu od 10000 do 35000 obr./min. sterowane na ładowalnej maszynie do tatuażu.
Ręczne dzieło zadowalające współczesny styl.
Napęd wejściowy: 110-220 V AC 50/60 Hz.
Napięcie wyjściowe: 4~12V (regulacja).
Gładki i cichy, silny silnik obrotowy.
Ustawialne poziomy regulacji prędkości.
Ustawialna głębokość szczytu igły.
1Stabilne zasilanie.
2Precyzyjna praca ułatwiająca poruszanie igły prosto.
3Precyzyjne obróbki końca użytej igły.
4Łatwo regulować długość igły.
5. Nie ma obciążenia nad nadgarstkiem i lekki ręcznik (w przypadku długotrwałego użytkowania OK)
6Jednorazowa konwersja prędkości.
7. Ręcznik zadowalający współczesny styl (ergonomiczna konstrukcja uchwytu)
8. Rodzaje igieł: 1R, 2R, 3R (0,35 mm), 3R (0,40 mm), 4F, 5R,7R, MTS Needle
Pytania i odpowiedzi
1Jest pan firmą handlową czy producentem?
Odp.: Jesteśmy firmą z Hongkongu, Chiny. Nasza fabryka znajduje się w Chinach kontynentalnych. Usługa OEM i ODM jest dostępna.
2A co z opłatą za przewóz?
Odp.: Koszty przewozu zależą od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia.
3Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Termin dostawy wynosi około 3-7 dni od daty płatności.
4A co z przesyłką?
O: Możemy zaoferować usługi od drzwi do drzwi drogą lotniczą lub morską. W przypadku małych zamówień zazwyczaj dostarczamy za pomocą DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS, a duże zamówienia drogą lotniczą lub morską.
5Jakie są warunki płatności?
A: Akceptujemy TT, Paypal, Western Union, również HSBC.
6Jak sobie poradzić z wadą?
Odpowiedź: Nasze produkty są produkowane w ścisłym systemie kontroli jakości.Możemy odwołać produkty detektywistyczne i naprawić produkty i wysłać je ponownie do Ciebie lub możemy uzgodnić rozwiązanie po dyskusji.
* Niska p i n / hałas / temperatura pracy
* Podwójne funkcje MTS/stały makijaż
* Ergonomicznie zaprojektowane•Urządzenie do mikropigmentacji
* Patentowany układ napędowy
* Technologia automatycznego startu-stop bez pedału• powłoka alumitowa• bezgłusowy silnik szczotkowy
* Produkcja OEM jest dostępna.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1037 |
| Kolor | 4 kolory (złoto, srebrne, czarne, białe) |
| Waga | 300 g (maszyna około 75 g) |
| napięcie | 110-240V |
| Produkcja | 9V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |