Multifunctionele make-up tatoeage wenkbrauwen laag geluid p a i n l s machine pen hot spot
Deze nieuwste tatoeage tattoo machine is het nieuwste product van het jaar er zijn 4 stijlen van verschillende kleuren om uit te kiezen de machine motor is gemaakt met de nieuwste Duitse technologie, laag geluidhoge efficiëntie en stabiliteitHet is gemakkelijk te gebruiken met verschillende soorten tatoeage naalden. Efficiënt en pijnloos is een onvermijdelijke keuze voor tatoeageliefhebbers.
4 Verschillende snelheden vanaf 10000 tot 35000 t/min. Beheerd op de oplaadbare tatoeage-machine.
Handstuk dat voldoet aan het gevoel van het hedendaagse ontwerp.
Invoerspanning: 110-220 V AC 50/60 Hz.
Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing).
Een gladde en stille, krachtige roterende motor.
De snelheidsregeling is instelbaar.
Verstelbare naaldpunctie.
1Stabiel stroomverbruik.
2Precisiewerk om de beweging van de naald recht te vergemakkelijken.
3- Precieze bewerking van het eind van de gebruikte naald.
4Gemakkelijk instelbare naaldlengte.
5Er is geen belasting op uw pols en licht handstuk (voor langdurig gebruik OK)
6Een aanraking snelheid niveau omzetting.
7. Handstuk dat voldoet aan het gevoel van het hedendaagse ontwerp (ergonomische gripontwerp)
8. De naaldsoorten: 1R, 2R, 3R ((0,35mm), 3R ((0,40mm), 4F, 5R,7R,MTS Naald
Vragen en antwoorden
1Bent u een handelsonderneming of een fabrikant?
A: We zijn een bedrijf uit Hongkong, China. Onze fabriek is in het Chinese vasteland. OEM & ODM service zijn beschikbaar.
2En je vrachtkosten?
A: De vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling.
3Wat is uw levertijd?
A: De leverdatum is ongeveer 3-7 dagen na betaling.
4Hoe zit het met de zending?
A: We kunnen deur tot deur service aanbieden per lucht of zee. Voor kleine bestelling zullen we meestal leveren per DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS, en grote bestelling per lucht of zee.
5Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: We accepteren TT, Paypal, Western Union, ook HSBC.
6Hoe moet ik omgaan met de gebrekkige?
A: Onze producten worden geproduceerd onder strikt kwaliteitscontrolesysteem.We kunnen de detectiveproducten terugroepen en de producten repareren en opnieuw naar u sturen of we kunnen een oplossing bereiken na bespreking.
* Lage p a i n/geluid/operatietemperatuur
* Dual function MTS/permanente make-up
* Ergonomisch ontworpen•Micropigmentatieapparaat
* Het gepatenteerde aandrijfsysteem
* Automatische start-stop-technologie zonder pedaal•alumitecoating•ruisloze borstelmotor
* OEM-productie is beschikbaar.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1037 |
| Kleur | 4 kleuren (goud zilver zwart wit) |
| Gewicht | 300 g (machine ongeveer 75 g) |
| Spanning | 110-240v |
| Output | 9V |
| Versnelling | Maximaal toerental 35000 RPM |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |