M2 Srebro maszt Machine makijaż stały cyfrowy elektryczny Microblading Pióro do sztuki ciała
srebrny elektryczny długopis do mikrobladingu
,maszyna do makijażu permanentnego ze srebrnym masztem
,srebrny elektryczny długopis do mikrobladingu m2
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Silny silnik pełnowrotny piękny tatuaż maszyna M2 srebrny cyfrowy elektryczny wielofunkcyjny
1Dokładna regulacja długości igły, idealna do kontrolowania długości igły.
2Przy doskonałej regulacji prędkości, zgodnie z różnymi operacjami osiąga się doskonała prędkość obrotowa, najwyższa może osiągnąć 35000 r / min.
3. napięcie zasilania wynosi 110V ~ 240V. ogólne międzynarodowe 6. niewielki hałas, hałas został ograniczony do mniejszej niż 40 dB.
4- Nadaje się do brwi, powieki i ust, również do małych tatuaży.
5Sprzedaż detaliczna, hurtowa, OEM i ODM.
- Wbudowana bateria
- Super niemy.
- Silny silnik
- Żadnego strumienia atramentu
- Duża prędkość
- Łatwe w obsłudze
- Igła stabilna
- Cyfrowe sterowanie
- Bezpłatna korekta
Częste pytania
P1: Jak wygląda jakość produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: Co z terminem dostawy?
Odpowiedź: Czas dostawy wynosi w ciągu 7 dni w przypadku zapasów.
P3: Czy akceptujesz usługi OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty makijażu permanentnego jako próbkę; i z wyrafinowanym zespołem projektowym, zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możecie zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów makijażu trwałego (tatuażu) w cenie fabrycznej.
P5: Co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki. Wyślij nam płatność za pośrednictwem T/T, paypal, western union lub HSBC. Wysyłamy Ci towary za pośrednictwem DHL, EMS, UPS,ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1023 |
| Kolor | Srebro |
| Waga | 300 g (maszyna około 75 g) |
| napięcie | 110-240V |
| Produkcja | 5V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły |
1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |
1Opakowanie: 1 sztukę/zestaw
2. Płatność: akceptujemy T/T, Western Union. Akceptujemy również Paypal, HSBC.
3Dostawa: W ciągu 2~7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli zamówienie jest niewielkie, dostarczymy za pomocą UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienia przewożone drogą lotniczą lub morską.
5. Przewozy: koszty przewozu będą naliczane w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia


