Μηχανή Μόνιμου Μακιγιάζ M2 Ασημένια Μάστα Ψηφιακό Ηλεκτρικό Στυλό Μικροφωτογραφίας Για Τέχνη Σώματος
ασημένιο ηλεκτρικό πένα μικροφραγίδας
,Μηχανή μόνιμου μακιγιάζ
,m2 ασημένια ηλεκτρική πένα μικροκλειδίων
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
Δυνατός κινητήρας πλήρης ρίψη μηχανή τατουάζ ομορφιάς M2 ασημένιο ψηφιακό ηλεκτρικό πολυλειτουργικό
1. Ρυθμίστε το μήκος της βελόνας με ακρίβεια, τέλεια για να ελέγξετε το μήκος της βελόνας.
2Με εξαιρετική ρύθμιση ταχύτητας, σύμφωνα με διαφορετική λειτουργία για να επιτευχθεί η τέλεια ταχύτητα περιστροφής, η υψηλότερη θα μπορούσε να φτάσει τα 35000r / min.
3Η τάση τροφοδοσίας είναι 110V ~ 240V. Διεθνής Γενική 6. μικρός θόρυβος, ο θόρυβος έχει μειωθεί σε λιγότερο από 40 dB.
4Κατάλληλο για φρύδια, βλέφαρα και χείλη, αλλά και για μικρά τατουάζ.
5Παρέχεται λιανική, χονδρική, OEM και ODM.
- Ενσωματωμένη μπαταρία
- Υπερ-αθόρυβο.
- Δυνατός κινητήρας
- Χωρίς μελάνι
- Γρήγορα
- Εύκολο στη χρήση
- Σταθερή βελόνα
- Ψηφιακό έλεγχο
- Ελεύθερη προσαρμογή
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Ποια είναι η ποιότητα των προϊόντων σας;
Α1: Πριν από την παράδοση θα ελέγξουμε όλα τα εμπορεύματα ένα προς ένα!
Ε2: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α2: Ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 ημερών με αποθέματα.
Ε3: Μπορείτε να δεχτείτε την υπηρεσία OEM;
Α3: Μπορούμε να σχεδιάσουμε όλα τα προϊόντα μόνιμου μακιγιάζ ως δείγμα σας. Και με εξελιγμένη ομάδα σχεδιασμού, οι παραγγελίες OEM είναι ευπρόσδεκτες.
Ε4: Μπορείτε να προσφέρετε ανταγωνιστική τιμή;
Α4: Η εταιρεία μας ειδικεύεται στην παραγωγή και πώληση υψηλής ποιότητας προϊόντων μόνιμου μακιγιάζ (τατουάζ) με εργοστασιακή τιμή. Ελπίζουμε να αναπτύξουμε μια win-win κατάσταση με τους πελάτες μας.
Ε5: Τι γίνεται με την πληρωμή;
Α5 : Όροι πληρωμής: Western Union, PayPal, T/T, HSBC κλπ.
Ε6: Πώς γίνεται η παραγγελία;
Α6: Ενημερώστε μας τους αριθμούς μοντέλων και την ποσότητά σας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και ρωτήστε μας τα έξοδα αποστολής.Στείλτε μας την πληρωμή σας μέσω T/T, paypal, western union ή HSBC.αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης.
|
Πληροφορίες για το προϊόν
|
|
|
Ονομασία μάρκας
|
Χρυσή Ανατολή |
|
Υλικό
|
Ατσάλι ατσάλι |
|
Αριθμός μοντέλου
|
GS-1023 |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Βάρος | 300g ((Η μηχανή περίπου 75g) |
| Τετάρτη | 110-240v |
| Αποδόσεις | 5V |
| Ταχύτητα | Μέγιστη ταχύτητα 35000 στροφές ανά λεπτό |
| Πιστοποίηση | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που αναφέρονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου. |
| Μέγεθος | 13.5cm*2cm |
| Τροποποιημένο | 20 στυλό |
| Προδιαγραφές βελόνας | 0.35-0.4mm |
| Μέγεθος βελόνας |
1R 3R 5R 7R 5F 7F κλπ. |
| Χρήση | Κεφαλάκια, ελαστικά ματιών, χείλη, τατουάζ σώματος κλπ. |
1Συσκευασία: 1 κομμάτι/σετ
2Πληρωμή: Δέχουμε T/T, Western Union. Επίσης, PayPal, HSBC είναι αποδεκτό.
3Παράδοση: Μέσα σε 2~7 ημέρες μετά την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας.
4. Όροι αποστολής: Εάν η παραγγελία σας είναι μικρή, θα παραδώσει από UPS, TNT, DHL, EMS,
και μεγάλες παραγγελίες με αεροπορική ή θαλάσσια μεταφορά.
5- Φορτίο: το κόστος μεταφοράς θα χρεωθεί ανάλογα με το βάρος ή το μέγεθος της λεπτομερούς παραγγελίας


