M2 Zilver Mast Permanente Make-up Machine Digitale Elektrische Microblading Pen Voor Body Art
zilveren elektrische microblading pen
,zilveren mast permanente make-up machine
,m2 zilveren elektrische microblading pen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Krachtige motor full-throw schoonheid tattoo machine M2 zilver digitaal elektrisch multifunctioneel
1. Pas de naaldlengte precies aan, perfect om de naaldlengte te regelen. 0 mm ~ 2 mm beschikbaar
2. Met uitstekende snelheidsaanpassing, volgens verschillende bewerkingen om de perfecte rotatiesnelheid te bereiken, zou de hoogste 35.000 tpm kunnen bereiken.
3. De spanning van de voeding bedraagt 110V ~240V. Internationaal Algemeen 6. klein geluid, het geluid is behandeld met minder dan 40 db.
4. Geschikt voor wenkbrauwen, oogleden en lippen, ook voor kleine tattoo-ontwerpen.
5. Detailhandel, groothandel, OEM en ODM verstrekt.
- Ingebouwde batterij
- Super stil
- Sterke motor
- Geen inkjet
- Hoge snelheid
- Gemakkelijk te gebruiken
- Stabiele naald
- Digitale controle
- Gratis aanpassing
Veelgestelde vragen
Q1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Vóór levering zullen we alle goederen één voor één controleren!
Q2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: Levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kunt u OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upartikelen als uw monster ontwerpen; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-bestellingen zeer welkom.
Q4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoogwaardige permanente make-up (tatoeage) producten tegen fabrieksprijs. Wij hopen met onze klanten een win-winsituatie te realiseren.
Vraag 5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC enz.
Q6: Hoe de bestelling plaatsen?
A6: Informeer ons de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten. Stuur ons uw betaling via T/T, PayPal, Western Union of HSBC. Wij sturen u goederen via DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1023 |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 300 g (machine ongeveer 75 g) |
| Spanning | 110-240v |
| Uitvoer | 5V |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte |
1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |
1. Verpakking: 1 stuk/set
2. Betaling: Wij accepteren de T/T, Western Union. Ook Paypal,HSBC wordt geaccepteerd.
3. Levering: binnen 2 ~ 7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4. Verzendingsvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, zullen wij bezorgen via UPS,TNT,DHL,EMS,
en grote bestellingen per luchtvracht of zeevracht.
5. Vracht: de vrachtkosten worden in rekening gebracht op basis van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling


