Paslanmaz Çelik Kalıcı Dövme Kalemi Makinesi 3000RPM 13.5cm Kozmetik Dövme Makinesi Kalemi
Kalıcı dövme kalemi makinesi 3000 rpm
,13.5cm kozmetik dövme makinesi kalemi
,5cm kozmetik dövme makinesi kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Altın Paslanmaz Çelik Kalıcı Makyaj Dövme Makineli Silah Yüksek Hızlı Döner taşınabilir
Hız ayarlaması, 35000 rpm'e kadar hız, yüksek seviye dövme, hızlı renk, üniforma ihtiyaçlarını karşılamak için.
İğneyi doğru ayarlayın, iğnenin uzunluğunu gerektiği gibi ayarlayın ve görünüm şık olur.
Güvenlik entegre iğne, aseptik ambalaj, güvenli ve hijyenik, hızlı ve doğru, uçan iğne yok.
Bu makine, 1R,3R,5R,7R,5F,7F vb. bölümlere ayrılmış bir dış iğne ile donatılmıştır.
Lütfen gerektiği gibi sipariş verin!
|
Bilgi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1005 |
| Renk | Altın |
| Ağırlık | 300 g |
| Hız | 3000-35000 RPM 5-9V |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |
Sık Sorulan Sorular
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz!
S2: Teslimat süresi ne olacak?
A2: Teslimat süresi stokta 7 gün içinde.
S3: OEM hizmeti kabul edebilir misiniz?
A3: Tüm kalıcı makyaj ürünlerini numuneniz olarak tasarlayabiliriz; ve sofistike tasarım ekibiyle OEM siparişleri çok hoş karşılanır.
S4: Rekabetçi bir fiyat sunabilir misiniz?
A4: Şirketimiz, fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan bir durum geliştirmeyi umuyoruz.
Ödeme hakkında ne denebilir?
A5: Ödeme şartları: Western Union, PayPal, T/T, HSBC vb.
S6: Sipariş nasıl verilir?
A6: Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını sorun. Ödemenizi bize T/T, paypal, western union veya HSBC ile gönderin. Size malları DHL, EMS, UPS,teslimat süresi içinde hava kargosu veya deniz taşımacılığı.

1Paketleme: 1 kalem/ set
2Ödeme: T / T, Western Union kabul ediyoruz. Ayrıca Paypal, HSBC kabul edilir.
3Teslimat: Onaylanmış siparişi aldıktan sonra 2 ~ 7 gün içinde.
4. Nakliye şartları: Eğer sipariş küçük ise, biz UPS,TNT,DHL,EMS ile teslimat,
Ve büyük siparişler hava veya deniz yoluyla.
5Nakliye: nakliye maliyeti detaylı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.