Permanente tatoeagepen van roestvrij staal 3000 RPM 13,5 cm Cosmetische tatoeagepen
permanente tatoeagepenmachine 3000 tpm
,13.5cm cosmetische tatoeage pen
,5 cm cosmetische tatoeagepen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Goud roestvrij staal permanente make-up tatoeage machinegeweer hoge snelheid draagbare roterende
Precieze snelheid aanpassing, snelheid tot 35000 rpm, om te voldoen aan de behoeften van high-end tatoeage, snelle kleur, uniform.
Precieze naaldinstelling, de naaldlengte aangepast naar behoefte, en het uiterlijk is stijlvol.
Veiligheid geïntegreerde naald, aseptische verpakking, veilig en hygiënisch, snel en nauwkeurig, geen vliegende naalden.
Deze machine is uitgerust met een externe pin, die is onderverdeeld in 1R,3R,5R,7R,5F,7F enz.
Gelieve een bestelling te plaatsen als dat nodig is!
|
Informatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1005 |
| Kleur | Goud |
| Gewicht | 300 g |
| Versnelling | 3000-35000 RPM 5-9V |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |
Veelgestelde vragen
V1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Voor levering controleren wij alle goederen één voor één!
V2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: De levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kun je OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upproducten ontwerpen als uw monster; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-orders van harte welkom.
V4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoge kwaliteit permanente make-up (tattoo) producten met fabrieksprijs. We hopen een win-win situatie met onze klanten te ontwikkelen.
V5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC, enz.
V6: Hoe plaats ik de bestelling?
A6 : Geef ons het modelnummer en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten.Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.

1Verpakking: 1 pen/set
2Betaling: wij accepteren T/T, Western Union. Ook Paypal, HSBC worden geaccepteerd.
3Levering: Binnen 2~7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4. Verzendvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, leveren wij per UPS, TNT, DHL, EMS,
en grote bestelling per lucht- of zeevracht.
5. vracht: de vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling